дивись.info

У Львові пам’ять Маркіяна Іващишина вшанують в карантинному форматі

У Львові пам’ять Маркіяна Іващишина вшанують в карантинному форматі

У Львові в карантинному форматі проведуть подію до річниці смерті Марека, засновника Дзиґи, – повідомляють у Львівській міській раді.

Сьогодні, 21 травня, о 17:00 Дзиґа організовує зустріч «Рік без Марека» на вулиці Вірменській. На ній згадуватимуть Марека, слухатимуть лекцію Олеся Пограничного про студентський рух в Україні, вчитимуть зустрічатись в карантинних умовах за кавою. На вул. Вірменській можна буде знайти «свій столик з Мареком», тож хто прийде — точно зустріне.

«На днях, минає 31 рік офіційної реєстрації «Студентського Братства» Львова, а також 30 років першого Вивиху — «Вивиху-90». 21 травня хочемо пом’янути Маркіяна. І разом із Ним, трошки заглянути за лаштунки історії. Не з розповідей знаємо, що в новітній українській історії студенти були рушіями багатьох великих змін у нашому суспільстві. Проте, не кожен із нас застановлювався, що організованому студентському рухові в Україні вже добрих 200 років…», — зазначає Олесь Пограничний, член студентського братства, в якому народився культовий проект Дзиґа.

Початок о 17:00. Столики розставлять по всій вулиці Вірменській аж до кінця. Гостей просять дотримуватись дистанції та сідати не більше 4 осіб за столик. За кавою на вулиці можна буде подивись онлайн-лекцію, зустрітись з друзями біля Дзиґи, послухати лекцію про студентський рух в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.