дивись.info

У МОН пояснили, як здавати сесію під час карантину

У МОН пояснили, як здавати сесію під час карантину

В Україні сесія у вищих навчальних закладах буде проходити дистанційно або ж у приміщеннях навчальних закладів, залежно від епідемічної ситуації у кожному конкретному регіоні. Про це розповіла в. о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За словами в.о. міністра, якщо в регіоні будуть високі показники захворюваності, то сесія буде відбуватися дистанційно.

«Проте якщо показники в області дозволять, то обласна комісія може прийняти рішення і адміністрація закладу підготує приміщення до відкриття», – поінформувала Мандзій.

Керівник Міносвіти зауважила, що при цьому заклади освіти повинні забезпечити дистанцію, наявність антисептиків, проведення дезинфекції.

«Так само і наступний етап – з 1 червня. Коли в групах не більше десяти осіб, то можна організовувати екзаменаційну сесію у закладах вищої освіти або проводити захист дисертації. Це залежить від ситуації в регіоні», – підкреслила Мандзій.

Міністр нагадала, що в Україні з 22 травня до 22 червня буде адаптивний карантин, відбуватимуться послаблення. «Кожна область самостійно ухвалюватиме рішення про пом’якшення тих чи інших карантинних заходів», – заявила міністр.

Нагадаємо, через карантин закінчення навчального року у закладах вищої освіти відбуватиметься дистанційно.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.