дивись.info

Україна розпочала переговори щодо відкриття авіарейсів за кордон

Україна розпочала переговори щодо відкриття авіарейсів за кордон

В уряді за пропозицією МЗС розпочали роботу над відкриттям авіасполучення з України до інших держав.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на власне джерело.

За словами співрозмовника, Україна не чекатиме на запити інших держав, а сама починає переговори з приводу поновлення регулярного авіасполучення, зупиненого через пандемію коронавірусу.

«Ми маємо ініціативно відкривати авіарух, в тому числі з країнами ЄС із урахуванням рішень іншої країни щодо зняття обмежень», – пояснив співрозмовник, пояснивши, що є сенс поновлювати авіарейси тоді, коли громадяни «можуть в’їхати до відповідної держави і матимуть можливість повернутися до України регулярними авіарейсами».

За словами джерела, дане рішення погоджене із керівництвом уряду, а посольства України у державах-членах ЄС отримали вказівку щодо переговорів з цього приводу.

«Ми будемо також брати до уваги епідемічну ситуацію (у відповідних державах)», – наголосило джерело.

Виходячи з цих пояснень, варто розраховувати, що авіасполучення буде поновлюватися із тими країнами ЄС, у яких також буде відновлене регулярне авіасполучення (що ближчим часом має статися у всіх країнах), а також із тими, які дозволятимуть в’їзд громадян України та не є осередком пандемії.

Як відомо, до 15 червня діє заборона на в’їзд до держав Шенгену для громадян України та інших держав, що не є членами ЄС, окрім низки винятків для тих, хто проживає, працює у відповідних державах тощо.  Наразі невідомо, чи буде ця заборона поновлена.

Співрозмовник не став прогнозувати дату відкриття авіасполучення по різних напрямках.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.