дивись.info

У Львові затвердили стандарти зупинок громадського транспорту

У Львові затвердили стандарти зупинок громадського транспорту

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив вимоги до посадкових майданчиків зупинок громадського транспорту.

Згідно з рішенням виконкому довжина посадкового майданчика має залежати від кількості транспорту, що там зупиняється. Довжину майданчика затвердили на рівні 36 м, а у стиснених умовах – 30 м. Висота трамвайних зупинок – 250 мм від рівня головки рейки, на автобусних зупинках – 200 мм від рівня проїзної частини.

Ширина пандуса на підходах до зупинок має бути не менше 1,8 м, рекомендований повздовжній ухил – 5 %, максимальний повздовжній ухил – 10%. За 800 мм від краю має бути тактильна плитка, а опори знаків та освітлення не мають перешкоджати проходу пішоходів.

Край платформи має бути з антиковзкою поверхнею, а якщо на зупинці зупиняються й автобуси, бортовий камінь повинен мати увігнуту зовнішню поверхню.

На зупинках необхідно передбачати павільйони або навіси. Місткість павільйонів визначають пасажиропотоком зупинки. На зупинці повинно бути місце для змінної інформації про маршрути, напрямки та розклад руху транспорту.

Зупинки громадського транспорту зі значним пасажиропотоком повинні бути оснащені електронними табло з підключенням до автоматизованої системи керування дорожнім рухом ЛКП «Львівавтодор».

Також необхідно мінімізувати використання огородження. Натомість перила обов’язкові на острівних зупинках, але без гострих кутів.

Ці вимоги стосуватимуться будівництва нових та реконструкції старих зупинок. Всі вимоги мають відповідати нормам ДБН.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.