Депутати не погодили програму відновлення після карантину «Львів завтра»

IMG_4055-696x464-696x464

Депутати Львівської міської ради не підтримали програму відновлення «Львів завтра», яку напрацювала виконавча влада.

Метою програми задекларовано зниження проявів негативних наслідків пандемії COVID-19 у Львові та створення передумов для максимально швидкого повернення міста до покращення соціально-економічного і культурного розвитку.

Втім, депутати заявили, що програма декларативна і не містить жодної конкретики.

«Ця програма буде живою, ми над нею будемо працювати щодня. Ректори львівських вишів висловили захоплення цією програмою. Також підтримку висловила Рада конкурентоспроможності. Львів - перший в Україні зробив таку програму. Щодня є нові виклики, ми не знаємо, коли пандемія закінчиться. Ми цю програму вже впроваджуємо в життя. Думаю, було б коректно взяти цю програму за основу і продовжити збирати пропозиції. Ми на сесію її винесли, щоб мати можливість донести її до більшої кількості людей. Ми всі вміємо дуже добре критикувати, а подайте якісні доповнення до програми. Програма - це дороговказ, на основі якої вже є розроблений чіткий план дій. Ця програма реалізовується щодня. Нічого подібного у світі за останні роки не було. Інвестуючи кошти в інфраструктуру, ми рятуємо бізнес. Ми робимо все так, як роблять успішні уряди успішних країн», -  заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Програма жива, вона є рамковим програмним документом. Без такої програми - це броунівський рух. Всі тут за безпеку, бізнес, підтримку тощо. Звичайно, що програма буде змінюватись. Маркетингова стратегія „Купуй львівське" працює 12 років, але тут, у програмі, є нові речі - різні чат-боти, онлайн-сервіси. У програмі є нові заходи, написані правильні речі - безпека, медицина, бізнес і підтримки», - додала радниця міського голови Вікторія Довжик.

«Я би дуже хотіла, що б всі звернули увагу на мету програми. Ця програма не є програмою комплексного розвитку Львова, а відновлення ділового культурного життя, мінімізація ризиків поширення COVID-19. Це дуже важливо. Основний акцент у програмі ставиться на дотриманні дистанції, гігієни, санітарних норм. Це — превентивні заходи, на які потрібні гроші і яких потрібно навчати. У ній йдеться про створення міської лабораторії та резерву лікарських заходів. Ми маємо мати резерв та банк даних як для мешканців, так і для медзакладів Нам потрібно правильно організувати інфекційний закон. Це стосується всіх галузей та гуманітарного блоку в цілому. Ми повинні налагоджувати виробництво індивідуальних засобів захисту», - заявила очільниця міського штабу оперативного реагування Галина Слічна.

Втім, депутати програму не підтримали.

«Дуже шкода, що не проголосували. Ми отримали дуже позитивні відгуки від різних середовищ щодо цієї програми. Це говорить про те, що дуже високий рівень недовіри. Не йшлося про те, що хтось проти, йшлось про те, що депутатам незрозумілий механізм роботи програми. Фактично, не було голосів проти запропонованих заходів, не добралось голосів, тому що не було певної довіри. Проте, програму було прийнято на виконкомі, тому вона буде продовжувати свою дію. Деякі речі робилися ще раніше і продовжуватимуть робитись. Ми обов’язково хотіли б донести цю інформацію до мешканців, про те, що ця програма є відкрита, її можна побачити. Головне — вона жива. Там передбачений механізм, завдяки якому кожен мешканець може подавати власні ідеї. Ніхто у світі не знає достеменно, що потрібно робити і який ефект ми будемо мати, відповідно, ми завжди готові розробляти все нові і нові пропозиції, оцінювати їх і реалізовувати все, що є у наших силах», - прокоментував рішення депутатів директор Інституту міста Олександр Кобзарев який презентував програму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: