Симфонічний оркестр «INSO-Львів» дебютував з концертом у мережі

інсо
фото: Львівська ОДА

26 травня о 18:00 в інтернет-мережах Facebook, YouTube та Instagram відбулася онлайн-прем’єра унікального продукту від симфонічного оркестру "INSO-Львів".

Про це передає пресцентр Львівської ОДА.

Симфонічний оркестр "INSO-Львів" Львівської національної філармонії опанував нові для себе сучасні технологічні інструменти, організував і провів серію онлайн-концертів з включеннями «наживо», декілька онлайн майстер-класів та низку репетицій з диригентом. І вже в квітні оркестр почав працювати над унікальним продуктом-дебютом, аналогів якому, схоже, немає. Принаймні у нашій країні.

Ідея народилась після першої спільної зустрічі оркестру "INSO-Львів" в ZOOM під час ізоляції. Проаналізувавши всі можливості інтернет-ресурсів, спільно з диригентом Ярославом Шеметом вирішили зробити запис увертюри до опери Дж. Верді "La Forza del Destino" («Сила Долі»).

«Період карантину - хороша можливість об'єднувати людей з допомогою музики. Віртуальні концерти роблять кожного артиста симфонічного оркестру солістом. Це особливий спосіб візуалізації оркестрової музики, можливість подивитись на музику під новим кутом», - зазначила директор департаменту культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Гаврилюк.

Проєкт реалізований завдяки голові Опікунської ради оркестру – Лідії Білас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: