дивись.info

Стало відомо, коли Угорщина і Словаччина відкриють кордон з Україною

Стало відомо, коли Угорщина і Словаччина відкриють кордон з Україною

У п’ятницю ввечері почне відновлювати роботу пунктів пропуску на кордоні з Україною Угорщина, а з 1 червня Словаччина буде готова відкривати кордон.

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в коментарі журналістам «Української правди».

«О 20-тій годині 29 травня угорська сторона поновить роботу двох пунктів пропуску на кордоні з Україною навпроти тих, які українська сторона відкрила за рішенням уряду. Це “Лужанка – Берегшурань” і “Вилок -Тісабеч”.

Крім того за наявною від угорської сторони інформацією ще 2 пункти пропуску “Косино-Барабаш” та “Дзвінкове-Лонья” відкриють свої переходи у суботу 30 травня о 8 ранку», – розповів Андрій Демченко.

Також Демченко уточнив, що в усіх 4 вищевказаних пунктах пропуску здійснюватиметься пропуск і транспортних засобів і громадян у пішому порядку.

«Крім того, за наявною в нас інформацією, Словаччина буде готова поновити роботу пунктів пропуску на своїй ділянці з 1 червня», – зазначив посадовець.

Зазначимо, напередодні уряд видав розпорядження про внесення змін до “карантинних” списків закритих пунктів пропуску від 20 травня. Ще раніше після прийняття рішення уряду ДПСУ поінформувала всі суміжні сторони про відновлення роботи 66 пунктів пропуску.

Українська сторона відкрила зі свого боку 66 пунктів пропуску в ніч на 29 травня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.