У львівській ратуші облаштують душ за 750 тисяч

IMG_0200

В межах ремонту на першому поверсі ратуші облаштують туалетні кімнати - чоловічу та жіночу, з душовими кабінами.

Про це під час брифінгу розповіла директорка міського департаменту адміністративних послуг Валентина Бартошик, передає ІА Дивись.Info.

«В Ратуші протягом останніх декількох років проводиться низка робіт, зокрема і на 1-му поверсі. Тому нещодавно було укладено договір на проведення поточного ремонту туалетних кімнат на 1-му поверсі. Як відомо, з правої сторони в нас є чоловіча туалетна кімната, жіночої кімнати не було. А з протилежної сторони були технічні приміщення, серед яких і робимо дві туалетні кімнати - одна для чоловіків, і одна для жінок. І також в цих кімнатах будуть облаштовані душові. Тобто ремонтуємо приміщення для туалетних кімнат і ще 2 метри — для душового місця. В чоловічій та жіночій кімнатах заплановано облаштувати по одній душовій кабіні. Зараз будівельники працюють, вивчають всі комунікації, дивляться, яким чином потрібно розмістити все необхідне приладдя. Після демонтажних робіт ми ще раз переглянемо розташування всього обладнання, і тоді буде прийнято рішення, де, як і що розміщувати. Ці туалетні кімнати будуть у вільному доступі для відвідувачів. Для душових кабін будуть певні обмеження», - розповіла Валентина Бартошик.

За її словами, загальна вартість робіт - ремонт приміщень, проведення каналізації та вентиляції, закупівля всієї сантехніки, становить 753 тис грн.

«Це і демонтажні роботи, і водовідведення та вентиляція, встановлення унітазів, рукомийників, покладання плитки, освітлення, встановлення дверей. Участь у тендері брало 5 учасників. Замовник обирає найнижчу ціну і тоді відбувається перевірка тендерної документації, яка подана учасникам для участі в торгах. Коли ЛКП «Ратуша-сервіс» почало вивчати документи, то перший учасник був одразу дискваліфікований, другий учасник мав бути переможцем, але, на жаль, він не завантажив необхідних документів, як цього вимагає закон. Тому почали вивчати наступні пропозиції. І таким чином наступною була ця компанія, з якою зараз укладений договір. До останньої компанії, яка запропонувала найвищу ціну, черга навіть не дійшла»,  - пояснила Валентина Бартошик.

Рішення облаштувати у ратуші душові кабіни у мерії пояснюють тим, що зараз значна частина працівників добирається на роботу велосипедом.

«Є нормальна практика в сучасних офісних спорудах облаштовувати для своїх працівників такі речі. І зараз, в період карантину, коли є проблеми з добиранням на роботу, більше працівників почали активно користуватися велосипедом. Зараз на парковці у дворику Ратуші - близько 15−20 велосипедів, а торік там було лише 3−4 велосипеди»,  - додав начальник  управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, який, за його словами, в середньому щоденно  проїжджає на велосипеді близько 10 кілометрів.

Додамо, що під час сесії, 28 травня, депутати неодноразово наводили приклад облаштування душових кабін у ратуші, як приклад нераціонального використання коштів чиновниками мерії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: