дивись.info

В Україні відновили рух понад 400 приміських поїздів

В Україні відновили рух понад 400 приміських поїздів

Укрзалізниця 1 червня розпочала перший етап відновлення руху приміських поїздів – наразі курсують 439 таких потягів, – йдеться на сайті УЗ з посиланням на в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика.

«З 1 червня у філії «Донецька залізниця» почнуть курсувати 38 поїздів, «Львівська залізниця» – 30 поїздів, «Одеська залізниця» – 84 поїзди, «Південна залізниця» – 156 поїздів, «Придніпровська залізниця» – 22 поїзди, «Південно-Західна залізниця» – 109 поїздів».

Юрик закликав пасажирів бути свідомими та дотримуватися соціальної дистанції і вдягати маску у транспорті. А в разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби – залишатися вдома.

За його словами, на час дії карантинних обмежень у кожному приміському поїзді буде перебувати провідник, який слідкуватиме за дотриманням цих норм.

В Укрзалізниці нагадали, що станом на 1 червня вони ще не отримали рішення про послаблення карантину від регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Рівненській та Чернівецькій областях.

У Хмельницькій області є дозвіл курсування тільки на двох напрямках: Жмеринка – Гречани та Хмельницький – Волочиськ.

Нагадаємо, 1 червня Україна перейшла до третього етапу послаблення карантину, але в областях рішення щодо зняття певних обмежень будуть ухвалювати регіональні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Укрзалізниця з 1 червня відновила залізничні пасажирські перевезення Україною.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.