Садовий провалив комунікацію зі створення Львівської ОТГ, – Гірняк

girniak_volodymyr_9107-696x462-696x462

Скандал з утворенням Львівської ОТГ – наслідок провалу комунікаційної політики влади.

Про це заявив депутат Володимир Гірняк, коментуючи розгляд  Львівською обласною радою стану проведення реформи децентралізації у Львівській області і зокрема створення Львівської ОТГ.

«Уже не перший день Львів і околиці міста лихоманить. Протести громадян, які виникали довкола створення Львівської ОТГ або так званого «Великого Львова», перекинулися з-під стін обласної адміністрації на вулиці сіл і селищ. Радикальні протести, які виливаються у перекриття автотрас, свідчать, що ситуація вийшла з-під контролю.

Щоби нівелювати можливі негативні наслідки протестів наших краян, насамперед потрібно розібратися у причинах їх виникнення. Їх насправді декілька, однак я б наголосив на двох основних: непослідовність державної політики при проведенні адміністративної реформи та відсутність належної комунікації між органами влади усіх рівнів.

На моє переконання, ідея Великого Львова засадничо правильна і не має альтернативи. Львів і довколишні села та селища тісно поєднанні між собою логістично та інфраструктурно. Ефективний розвиток територій довкола Львова у перспективі неможливий без обласного центру. Як неможливий ефективний розвиток Львова без довколишніх територій», – каже Володимир Гірняк

На йог думку, у ситуації, що склалася сьогодні, є лише єдиний вихід: комунікація у форматі обласна влада – влада Львова – місцеві громади.

«Чому ця комунікація була провалена на попередніх етапах – тема окремої розмови. Однак нині явно не час, аби усім сторонам протистояння продовжувати нагнітати ситуацію і мірятися м’язами. Керівництво Львова та області має спуститися зі своїх політичних небосхилів і достукатися до кожного жителя Винників і Брюховичів, Малехова та Дублян. Люди мають зрозуміти власні переваги від утворення великої львівської громади. Бо від її утворення виграють не лише мешканці Львова. Хочу звернутися до кожного жителя, хто сьогодні має сумнів у доцільності входження свого населеного пункту у склад Львівської ОТГ. Давайте будемо розважливими і критично оцінюватимемо ті чи інші заклики політичних лідерів. Заклики часто зумовлені непомірними амбіціями окремих осіб і їхнім невиправданим гонором. Але хочу наголосити, що Андрій Садовий, який провалив комунікацію зі створення Львівської ОТГ і чия бездіяльність насамперед призвела до нинішньої критичної ситуації, не вічний на посаді міського голови Львова. І в наших силах уже на найближчих виборах позбавити його можливості управляти Львівською ОТГ. Лише кілька місяців залишилося до закінчення каденції голови облради Олександра Ганущина. Не завжди керуватимуть селищами і селами нинішні керівники. Але життя триватиме. І ми мусимо вчитися жити разом. Жити чесно, не пригнічуючи нічиїх інтересів.

Великому Львову бути як не сьогодні, то завтра. І чим швидше та безболісніше ми пройдемо шлях до його утворення, тим швидше зможемо налагодити ефективне функціонування великої Львівської ОТГ, що однозначно позитивно позначиться на житті кожного жителя нашого краю», – закликає депутат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: