У львівській мерії повідомили, на які аварійні об'єкти виділять кошти

У львівській мерії повідомили, на які аварійні об'єкти виділять кошти

Сьогодні в мерії на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС погодили рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на невідкладні аварійно-відновлювальні роботи.

Про це повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

Так, комісія розглянула такі питання:

Про ситуацію, що виникла в результаті руйнування підпірно-огороджувальної стінки біля дитячого майданчика на вул. Академіка Ф. Колесси та вжиття невідкладних аварійно-відновлювальних заходів.

Про ситуацію, що виникла в результаті руйнування окремих конструкційних елементів житлового будинку № 5 на вул. Ковжуна та вжиття невідкладних аварійно-відновлювальних заходів.

Про ситуацію, що виникла в результаті руйнування окремих конструкційних елементів житлового будинку № 10 на вул. Варшавській та вжиття невідкладних аварійно-відновлювальних заходів.

Про ситуацію, що виникла в результаті руйнування окремих конструкційних елементів житлового будинку № 50 на вул. Шевченка та вжиття невідкладних аварійно-відновлювальних заходів.

Відтак, на відновлення конструкційних елементів підпірно-огороджувальної стінки біля дитячого майданчика на вул. Академіка Ф. Колесси виділять кошти в сумі 1 240 360 грн. На відновлення конструкційних елементів житлового будинку на вул. Ковжуна, 5 — передбачать 597 349 грн. На відновлення конструкційних елементів житлового будинку № 10 на вул. Варшавській — 1 481 011 грн. Та на відновлення конструкційних елементів житлового будинку № 50 на вул. Шевченка виділять кошти в сумі 1 473 598 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: