дивись.info

На школу у Брюховичах виділили понад 700 тисяч гривень

На школу у Брюховичах виділили понад 700 тисяч гривень

Депутати Львівської обласної ради внесли зміни до показників обласного бюджету Львівської області на 2020 рік.

Зокрема збільшено обсяг видатків на реалізацію «Програми розвитку мережі й утримання  автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2025 роки» на 350  тис. грн за рахунок зменшення видатків, передбачених на Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2020 рік.

«Кошти скеровуються для виготовлення ПКД поточного ремонту автомобільної дороги державного значення  Т-14-08 Угринів – Хоробрів. Ця дорога, у разі виготовлення ПКД, буде включена до переліків ремонту за рахунок коштів державного бюджету», – пояснив голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак.

Також депутати внесли зміни до рішення «Про реорганізацію комунального закладу Львівської обласної ради «Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій» шляхом приєднання його до КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня «ОХМАДИТ», а саме:

«50% коштів, виручених з аукціону, скерувати на потреби лікарень третього рівня, а саме: КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня «ОХМАДИТ», КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» – додано ще 2 лікарні: КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний перинатальний центр», КНП ЛОР  «Львівська обласна клінічна лікарня» (пологовий корпус).

Нагадаємо, 6 квітня на «Prozorro» відбувся повторний аукціон із продажу комплексу будівель та споруд за адресою: м. Львів, вул. Є. Коновальця, 114, 116. У підсумку переможцем стало ТзОВ “БІЗНЕС ГАЛЕРЕЯ “ЛЕВ”, запропонувавши найвищу ціну – 37 000 001,00 грн.

Крім цього, депутати виділили 770 тисяч гривень на реконструкцію з розширенням школи №41 на вулиці Макаренка, 19, у смт Брюховичі Львівської ОТГ.

Водночас, ЛОР забрала 770 тисяч виділених на будівництво водопроводу по вул.Ясна в смт Брюховичі Львівської ОТГ, та будівництво водопроводу по вул. Бічна Фруктова, вул.Фруктова в смт. Брюховичі Львівської ОТГ.

Депутати також внесли зміни до Програми «Безпечна Львівщина» до  заходу «Фінансова підтримка комунального підприємства Львівської обласної ради «Охорона та захист Львівщини» в частині корегування можливості видатків для охорони об’єктів медичних закладів спільної власності територіальних громад області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.