Перевізники Львівщини завтра пікетуватимуть ЛОДА

карантин33

Перевізники Львівщини готують на завтра акцію - пікет під ОДА: «Дайте возити людей!». Вона розпочнеться під стінами ЛОДА о 10.00.  

Про це повідомляє Львівська обласна профспілка працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Зокрема, перевізники мають намір пікетувати засідання обласної комісії з ТЕБ і НМ, яка вирішуватиме, чи послаблювати карантинні заходи на Львівщині.

«Шість тисяч робітників автотранспортних підприємств Львівщини мають намір відправити своїх представників для мирного пікету Львівської обласної держадміністрації. Люди уже котрий місяць на карантині, втрачають останні запаси і терпець. Тим часом нелегальні перевізники, можливо, за мовчазного сприяння влади, ще більше розвинули свої небезпечні рейси. Лише у районі Стрийського автовокзалу у Львові щодня курсує приблизно півсотні «лівих» рейсів. Чи можуть там заразитися люди, запитання риторичне. Зайве й казати, що податків із таких «бусів» держава і близько не бачить, на відміну від легальних перевізників регіону», - йдеться у повідомленні .

Представники профспілок автотранспорту Львівщини натомість побоюються, що галузь може опинитися на грані виживання через різкий брак робочої сили. Адже досвідчені шофери змушені шукати собі іншу роботу, а відтак цінні кадри покидають підприємства.

«Чим це загрожує – бачимо на прикладі невігласа, який виштовхав бабцю із салону автобуса. До речі, перевізники рішуче засуджують дії таких «водіїв»! У профспілках автотранспортних підприємств також зазначають: водіїв автобусів позбавили конституційного права на працю, а пасажирів – конституційного права на свободу пересування. Чимало шоферів уже зазначають: чули навіть погрози від людей, які озлоблені й звинувачують перевізників у тому, що транспорт не курсує. Тому працівників автотранспортних підприємств пікетуватимуть п’ятничну комісію з надзвичайних ситуацій. Хочемо почути чиновників наживо! Адже наразі вони не вважають за потрібне бодай комунікувати із АТП.

Вимоги короткі:  дозволити роботу транспорту, гарантувати водіям право на працю, а пасажирам – свободу пересування,  ввести представника транспортників регіону до складу обласної комісії з надзвичайних ситуацій, рішення про транспорт не приймати без перевізників. Нарешті «побачити» небезпечну роботу нелегалів-перевізників, які не тільки не гарантують безпеку перевезень і сплату податків, а й криміналізують ринок транспорту, що і показала стрілянина в Броварах» - йдеться у повідомленні .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: