Від коронавірусу на Львівщині одужали вже майже півтори сотні медиків 

IMG_7179

В області одужало 145 медиків з 405-ти захворілих на COVID-19. Серед них: лікарі – 149, середній медичний персонал – 170, молодший медичний персонал – 67, інший персонал – 19.

Найбільше захворілих медиків у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. Тут їх понад сотня, - повідомляють у пресслужбі Львівськох ОДА.

«Усі необхідні заходи проведені. Зокрема є медичні працівники, які скеровані на ізоляцію. Також всі працівники, які потребують лікування - амбулаторного чи стаціонарного - проходять його», - зазначив він.

Також захворіли на COVID-19 десять медичних працівників КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний центр».

«Всі контактні особи були визначені, скеровані на самоізоляцію. Хто має клінічні прояви знаходяться на лікуванні. Поступлень в стаціонар немає, хворі, які потребують доліковуватись роблять це абсолютно безпечно з тими медичними працівниками, які є здоровими», - розповів Орест Чемерис.

Також він додав, що пацієнтів, які потребуватимуть нагальної допомоги, в межах міста і області скеровуватимуть у Лікарню швидкої допомоги та Львівську обласну клінічну лікарню.

«Окрім цього, ангіограф і можливість проведення стентування є у Дрогобичі, відтак мешканців всіх найближчих по територіальному принципу районів скеровуватимуть у Дрогобицьку лікарню»,- зазначив Орест Чемерис.

Щоб запобігти поширенню коронавірусу, триває активне тестування медпрацівників. Зокрема, методом імуноферментного аналізу (ІФА) обстежено вже 1659 медичних працівників. Резистентність (антитіла G або М) виявили у 202 із них. Зазначимо, що згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України медичні працівники повинні проходити тестування на COVID-19 не рідше, аніж раз на місяць.

Додамо, що постраждалі від коронавірусу медики отримують доплати та страхувальні виплати. Кожному інфікованому працівнику медичного закладу із підтвердженим Covid-19, який пройшов двотижневе стаціонарне лікування, виплатять відповідно до прийнятого рішення Львівською обласною радою допомогу.

Два посадових оклади виплатять працівникам Обласної інфекційної, Госпіталю інвалідів війн та репресованих, Фтизіопульмонологічного центру, ОХМАТДИТу та Центру медицини катастроф. Разом із тим по одному посадовому окладу виплатять працівникам інших медичних комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: