Львів'ян запрошують на благодійний онлайн-вечір пам'яті Лесика Дацюка 

лб

Львів'ян запрошують долучитись до благодійного онлайн-вечора «Лесик band. Назавжди», який відбудеться 11 червня о 20:00 у Львові.

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

У проєкті хіти Лесика лунатимуть у новому звучанні. Кращі пісні легендарного львівського артиста виконають фронтмени гуртів «МЕРІ» Віктор Винник, «Цвіт Кульбаби» Василь Марущак, «Wszystko» Зіновій Карач, групи «Піккардійська Терція» та «Шейк», співаки Тарас Гаврик, Заліско, Олена Корнєєва, Ірина Доля, Давід Меладзе, Юрій Григораш та інші.

Ведучий та співорганізатор концерту — Остап Дроздов. Автор ідеї - Петро Луцишин.

«Для нас організовувати вечір пам'яті Лесика Дацюка — це данина пам’яті легендарного артиста в історії музичного Львова, людині, на піснях якої виростали мільйони шанувальників. Це данина не лише музиканту, а й другу, з яким ми були на «ти» і просто інтелігентній людині, без якої Львів — не Львів. Ідея провести вечір пам'яті лідера гурту «Лесик band» виникла дуже швидко, відразу після трагічної смерті Лесика, бо це був неабиякий шок для нас усіх. Перше, про що ми пошкодували — те, що не були реалізовані наші спільні з ним цьогорічні плани. Ми вирішили, що вечір пам'яті є обов'язковим для нас, тих, хто його знав і з ким він працював багато років», — розповів Петро Луцишин.

Організатори проєкту закликають долучитися до перегляду онлайн-концерту і в такий спосіб віддати шану великому артисту, який незаслужено був призабутий в останні роки. Під час концерту відбуватиметься збір коштів для встановлення монументу на могилі легендарного Лесика.

Трансляція вечора пам’яті відбуватиметься на наступних каналах:

Drozdov YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCbTYc9C7qsoI4eEmPMrt97Q

Lemberg online YouTube: https://m.youtube.com/channel/UCp9n6D_ylH-6jbtS3T5i4BA

FB: https://www.facebook.com/LembergOnLine/, а також на телеканалі Перший Західний, радіо Перше, сторінках організаторів та партнерів проєкту.

Рахунок на який збирають кошти на пам'ятник:

ГО МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ МИСТЦІВ

Рахунок отримувача у форматі відповідного до стандарту IVAN

UA47 325321 00000 26006053728811

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: