Центр легеневого здоров'я отримав 6 апаратів штучної вентиляції легень

12_1591694646_3601x2401_1_0

Центр легеневого здоров’я сьогодні отримав 6 сучасних апаратів для штучної вентиляції легень.

Центр легеневого здоров'я сьогодні отримав 6 сучасних апаратів для штучної вентиляції легень.

Як розповів під час брифінгу голова Львівської ОДА Максим Козицький обладнання передали від Фонду Ріната Ахметова та компанії ДТЕК, передає ІА Дивись.Info.

«Епідситуація в області погіршується щодня. Станом на ранок зафіксовано вже 2211 хворих на COVID-19, з них 49 виявили упродовж попередньої доби. Апарат ШВЛ — це можливість врятувати хворого, який знаходиться у критичному стані. Хочу відзначити працьовитість та відданість лікарів Центру легеневого здоров'я, які ризикуючи власним здоров’ям, боряться за життя хворих.  Користуючись нагодою, хочу звернутися до мешканців Львівщини і нагадати, що карантин, як і пандемія не закінчились. Коронавірус лютує в Україні та світі. Дотримуйтесь карантинних заходів», - закликав Максим Козицький.

На важливості якісного медичного обладнання наголосив і перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

«Це перша партія апаратів для цієї лікарні, ми очікуємо нові партії, які буде передане частково і в деякі районні лікарні, які упродовж останніх трьох тижнів вже почали приймати хворих на коронавірус. Зауважу, що кожного тижня упродовж останнього місяця ми передаємо медобладнання, у тому числі ШВЛ, придбане коштом обласного бюджету та небайдужого бізнесу, для потреб наших обласних медичних установ, зокрема й тих, які зараз знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусом», - додав перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

Як розповів директор ДТЕК Західенерго Олег Таращук, фонд Ріната Ахметова спрямував 300 мільйонів гривень на забезпечення українських лікарень необхідним обладнанням та захистом у боротьбі з коронавірусом.

«Ці ШВЛ-и, які першим траншом передаються наших лікарям, є необхідні сьогодні і сподіваємось внесуть велику лепту у порятунок життів людей. Фондом зроблено багато роботи в частині закупівлі цих ШВЛ, окрім обладнання Фонд також проводить освітні семінари для лікарів, які працюють з ШВЛ.  Ми щиро дякуємо медикам за те, що вони наполегливо кожного дня працюють, щоб лікувати наших громадян. І ДТЕК, як бізнес, який взяв зобов'язання підтримувати розвиток регіону, буде всіляко сприяти, щоб як найшвидше подолати епідемію», - розповів Олег Таращук.

«Від квітня ми прийняли понад 300 пацієнтів з важкими пневмоніями. З них понад 150 – це підтверджений COVID-19. Звичайно, не обходиться без втрат. Але сподіваюсь, що завдяки такому обладнанню їх кількість вдасться мінімізувати», - зазначив головний лікар Центру легеневого здоров’я Любомир Рак.

Компактність і модульність ШВЛ-ів дозволяють їм працювати практично цілодобово, і в автономному і в стаціонарному режимах. Окрім цього, вони практично без участі оператора налаштовуються індивідуально під кожного пацієнта та мають функцію серцево-легеневої реанімації.

Нагадаємо, що Фонд Ріната Ахметова та ДТЕК окрім сучасних ШВЛ-ів також у квітні на потреби медичних закладів області передали майже 35 тис експрес-тестів для діагностики вірусу та захисні костюми для медиків. Окрім цього, проводиться навчання для медпрацівників, які працюють з хворими на COVID та використовують ШВЛ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: