дивись.info

У МОЗ розповіли, що рятує від коронавірусу

У МОЗ розповіли, що рятує від коронавірусу

Заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микитчак наголосила, що хворих на коронавірусне захворювання рятують своєчасне звернення до лікарів та карантинні заходи, а не апарати ШВЛ.

Про це вона заявила під час брифінгу в Житомирській обласній дитячій лікарні, – пише Укрінформ.

«Рятує не апарат штучної вентиляції, а рятують своєчасне звернення та ті заходи карантину, які дають можливість стримати надходження в лікарню пацієнтів. Проблема була зі штучною вентиляцією тому, що пацієнти, які поступали у стаціонари, потребували не 2-5-10 днів лікування, як приблизно у середньостатистичному пацієнти при інших захворюваннях у відділеннях інтенсивної терапії, а 3-4 тижнів, а того парку обладнання немає», – зазначила Микитчак.

За її словами, лікарні не мають такої кількості апаратів ШВЛ, аби вони були біля кожного пацієнта. Тож усі області мають розраховувати обладнання на тих пацієнтів, які можуть потребувати інтенсивної терапії.

Водночас, Микитчак зауважила, що після закінчення пандемії COVID-19 частина апаратів ШВЛ у лікарнях просто не використовуватиметься, оскільки не буде такої потреби.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.