дивись.info

Вакарчук знову складає депутатський мандат (відео)

Вакарчук знову складає депутатський мандат (відео)

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук оголосив про відхід з парламенту. Відповідну заяву він зробив сьогодні, 11 червня, на брифінгу в Маріїнському парку.

«Сьогодні зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата України. Це рішення ніяким чином не означає, що я якимось чином припиняю свою політичну діяльність».

Вакарчук сказав, що свою місію виконав – привів в українську політику нових, молодих, професійних людей. «Вважаю частково свою місію виконану – ми привели в парламент прекрасну фракцію, яка тільки починає своє життя. В моїх планах великий освітній проект, про який я розкажу пізніше. Останні три роки для мене персонально постійно намагаються лити інформаційне лайно. Чесно кажучи, на мене це ніякого впливу не має. Бо я користуюся словами блаженнійшого Любомира Гузара, який казав мені особисто: «Не треба звертати увагу на те, що кажуть люди. Бо сьогодні вони співають тобі осанну, а завтра проклинатимуть. Найголовніше – йти вперед і робити те, що ти маєш робити», – сказав Вакарчук.

Депутатом замість Святослава Вакарчука, імовірно, стане 19 номер виборчого списку 31-річна випускниця Кембриджу, директор ТОВ «Айсе Хідро Юкрейн» Аліна Свідерська

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.