дивись.info

Медичним установам Львівщини передали тест-системи від благодійників

Медичним установам Львівщини передали тест-системи від благодійників
Фото: ЛОДА

Львівська облдержадміністрація спільно із благодійним фондом “Із янголом на плечі” та небайдужими доброчинцями придбали та передали тест-системи для діагностики працівників на COVID-19 методом ІФА.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Благодійну допомогу отримали: КП “Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради”, КНП «Золочівська ЦКЛ», КНП Яворівської районної ради Львівської області «Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи», КНП «Стрийська центральна міська ліккарня», КНП ЛОР «Львівський обласний центр служби крові».

Окрім того, за останній час передали у лікарні – 1160 одноразових костюмів, 50 безконтактних термометрів та 10 тест-систем для 9600 тестувань медиків.

ІФА-тестування IgM до вірусу SARS- CoV2 призначено для якісного виявлення антитіл до вірусу у сироватці чи плазмі крові людини з метою діагностики COVID-19. Виявлення антитіл до SARS-CoV2 методом ІФА має високе діагностичне значення. Наявність IgM свідчить про те, що організм на момент проведення дослідження перебуває у процесі боротьби з COVID-19.

Дослідження на антитіла lgM дає змогу:

– підтвердити активну фазу перебігу захворювання на COVID-19;
– провести моніторинг гострої фази перебігу захворювання та оцінити імунну відповідь організму.

Для допомоги медикам у боротьбі з коронавірусом на рахунки фонду надійшло : 2 609 996,22 грн. Усі небайдужі можуть долучитись до збору коштів, що використовують на протидію інфекції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.