дивись.info

На Львівщині реалізують майже пів сотні проектів міжнародної технічної допомоги

На Львівщині реалізують майже пів сотні проектів міжнародної технічної допомоги
Фото: ЛОДА

Станом на сьогодні на території Львівської області реалізується 45 проектів міжнародної технічної допомоги, де бенефіціаром є Львівська облдержадміністрація.

Про це інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

Загальна кошторисна вартість проектів 87,17 млн євро, з них частка Львівщини приблизно 40,5 млн євро.

«У межах Регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2018-2020 роки цьогоріч на співфінансування 15 проєктів міжнародної технічної допомоги передбачено 44 318,7 тис грн. Зокрема, станом на 12 червня три проєкти, що спрямовані на розвиток місцевої дорожньої інфраструктури та мають екологічний характер профінансовано на суму 20 160 тис грн», – розповіли у департаменті.

За країнами походження на території Львівської області реалізовуються такі проєкти міжнародної технічної допомоги:

Канада – 1 проєкт «Розвиток молочного бізнесу». Реципієнт у Львівській області: Благодійна організація «Львівська аграрна дорадча служба» та Львівське обласне об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Рівноправність»,

США – 1 проєкт «Реконструкція Новояворівської районної лікарні, Україна». Реципієнт – Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради Львівської області «Новояворівська районна лікарня ім. Юрія Липи»,

Європейський Союз – 39 проєктів.

Зокрема, в рамках Програми транскордонного співробітництва «PL-BY-UA 2014-2020» Європейського інструменту сусідства – 33 проєкти з яких:

-19 проєктів у рамках І конкурсного відбору (один LIP Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові);

– 13 мікропроєктів ІІ конкурсного відбору «Спадщина»

– 1 проєкт спрямований на підтримку та супровід реалізації відповідної Програми в Західній Україні (Діяльність спеціального технічного секретаріату в м. Львові).

Європейський банк реконструкції та розвитку – 4 проекти Львівських комунальних підприємств, що діють на підтримку кредитних програм ЄБРР, зокрема:

Проекти ЛМКП «Львівтеплоенерго»:

«Централізоване теплопостачання міста Львова – Допомога в реалізації проекту»;
«Централізоване теплопостачання міста Львова – Встановлення індивідуальних теплових пунктів» (наявний інфраструктурний компонент у формі виготовлення та встановлення визначеним донором підрядником AB «Axis Industries» у Сихівському районі Львова 409 індивідуальних теплових пунктів).

Проект ЛМКП «Львівводоканал»:

«Виробництво біогазу на основі очисних споруд Львівводоканалу – Підтримка впровадження проекту та інженерний нагляд».

Проект ЛКП «Зелений Львів»:

«Проект поводження з твердими побутовими відходами».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.