дивись.info

Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на чотири поїзди

Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на чотири поїзди

«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків ще на 4 поїзди далекого сполучення: Запоріжжя – Ужгород, Харків – Івано-Франківськ, Харків – Ужгород та Київ – Херсон, вони почнуть курсувати з 19 червня, квитки можна купити вже зараз. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

«У фокусі традиційні місця відпочинку українців: Західна Україна та Причорномор’я.

Зокрема, поїзд №17/18 Харків – Ужгород відправиться з Харкова 19 червня, з Ужгорода 20 червня. Поїзд №4/3 Запоріжжя – Ужгород із Запоріжжя здійснить рейс 20 червня, зворотно з Ужгорода – 21 червня. Поїзд №15/16 Харків – Івано-Франківськ вирушить із Харкова 20 червня, з Івано-Франківська 21 червня. Поїзд №768/767 Київ – Херсон відправиться з Києва 19 червня, з Херсона – 20 червня. Зазначені поїзди курсуватимуть через день», – йдеться у повідомленні.

З 18 червня поїзд №106/105 Одеса – Київ, з 20 червня поїзд №102/101 Київ – Херсон та з 1 липня №12/11 Київ – Новоолексіївка курсуватимуть щоденно.

Для перевезення пасажирів до місць відпочинку в Укрзалізниці вивчають можливість призначення найближчим часом поїзда №145/146 Київ – Ізмаїл.

Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Для посадки в поїзд пасажири обов’язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.