дивись.info

У Львові розпочали ІФА-тестування освітян, які працюватимуть під час ЗНО

У Львові розпочали ІФА-тестування освітян, які працюватимуть під час ЗНО

Сьогодні у Львові розпочали ІФА-тестування працівників освіти, які будуть задіяні під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання. А це понад 2 тисячі освітян. Тестування проводять у п’ятьох медичних закладах міста, – повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«2200 осіб будуть залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, і ми плануємо, що всі вони пройдуть тестування. Сьогодні, за перший день, тестування пройшли вже 340 педагогів. Сьогодні до кінця дня будуть результати тестувань, тому завтра зранку будемо знати інформацію щодо тих працівників, які були протестовані сьогодні. Без сумніву, та людина, в якої буде позитивний результат, буде скерована до сімейного лікаря для здачі ПЛР-тесту.

Педагогів тестуємо безкоштовно — за кошти міста. Такі тестування проводять у 5 медичних закладах. Усі працівники є поділені на певні групи відповідно до території обслуговування. Ми запрошуємо всіх педагогів, і всі погоджуються. Ми сподіваємося на відповідальність людей, і це тестування нам дасть можливість хоча б зараз виявити тих людей, які мають гостре захворювання, або вже перехворіли», — розповіла Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

Вона зауважила, що цього року ЗНО відбуватиметься за особливих умов, тому розроблені відповідні правила, й усі пункти тестування готові до роботи, адже попередньо вже готувались до проведення пробного незалежного оцінювання.

«Звісно, є опрацьовані спеціальні правила для роботи пунктів тестування. Кількість людей в аудиторії не повинна перевищувати 15 осіб, відстань один від одного — не менше 1,2 метри. Ми готувалися до пробного тестування, тому наші школи абсолютно готові. Були створені спеціальні комісії, які переглянули усі заклади освіти нашого міста для того, щоб можна було переконатися в тому, що вони насправді готові: всі наші заклади отримали позитивну оцінку.

Однозначно, що при вході до пункту тестування буде проводитися термометрія, і ми будемо дивитись, чи людина має симптоми захворювання, чи ні. Людину, яка буде почуватися погано, або прийде до пункту тестування з підвищеною температурою чи ознаками захворювання, не допустять. Тому ми будемо мати в резерві людей, які зможуть їх замінити», — додала Зоряна Довганик.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.