дивись.info

Садового допитали прокурори НАБУ у справі індустріального парку

Садового допитали прокурори НАБУ у справі індустріального парку

Це вже другий допит, що стосується справи залучення міжнародного інвестора «Сітіпарк Львів» до будівництва індустріального парку в мікрорайоні «Рясне-2».

«Знову отримав запрошення дати свідчення НАБУ у справі залучення міжнародного інвестора „СТР“ для будівництва індустріального парку у Львові. Вкотре розказав все, що мені відомо. Досудове слідство триває вже 5 років. Вже 5 років європейська компанія „СТР“ не може реалізувати своє право на будівництво індустріального парку. Шкода, що замість сприяння та створення комфортних умов для запуску потужного проекту, інвестора втягнуто у судову тяганину. Правда за нами, тому ми обов’язково переможемо», — зазначив міський голова в своєму дописі.

За його словами, інвестор «СТР», який придбав земельну ділянку на Рясному під виробництво, — компанія світового рівня, яка вже створила більше 100 таких індустріальних парків у Європі. «Компанія купила землю за більш ніж 52 мільйонів, сплачує всі податки, але створити понад 3000 робочих місць вона не може, бо триває слідство. Ми вже 5 років є під тиском — спочатку Генпрокуратури, тепер — Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. 5 років державна машина воює проти залучення інвестора та створення нових робочих місць», — додав міський голова.

Він також нагадав, що це вже другий допит за 5 років, якому передували суди двох інстанцій — Вищий антикорупційний суд та Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, 27 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому та в.о. директора департаменту містобудування Сергію Коровайнику в справі індустріального парку та компанії «Сітіпарк Львів» — заставу в розмірі 1 млн 56 тис 550 грн. для Андрія Садового та 153 680 грн. — для Сергія Коровайника. Обидва посадовці мерії подали на апеляцію, вимагаючи цілковитого звільнення від застави. Відтак, Апеляційна палата ВАКС, розглянувши справу, задовільнила обидві апеляції посадовців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.