«Слуга народу» Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості» (відео)

picture2_galina-tretjakova_354637_p0

Народна депутатка від «Слуги народу» та голова Комітету Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила, що у сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти «дуже низької якості».

У Раді Федерації профспілок вимагають відставки Третьякової з посади очільниці комітету.

У відкритому листі до спікера Верховної Ради організація вимагає відкликати з посади голови комітету Третьякову за її «антисоціальну та антигуманну позицію», йдеться на сайті Постійної комісії Ради Федерації профспілок з питань рівності прав жінок і чоловіків.

Обурення комісії викликало відео, на якому Третьякова роздумує про те, чи доцільно виплачувати безробітним соціальну допомогу.

Нардепка заявила, що в сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти «дуже низької якості».

«Коли надаємо гроші, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому рівні права, освіту, а щоб отримати матеріальну допомогу, то отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості», – висловилася Третьякова.

На її думку, це призводить до того, що у майбутньому такі діти «теж сідають на державні гроші».

«Слуга народу» зазначила, що Британія та Сінгапур застосовують жорсткі заходи для боротьби з безробітними.

«Велика Британія дуже жорстока до тих, хто не працює. У них навіть колись був заступник міністра соцполітики, який сказав, що той, хто хоче отримати соціальну допомогу, повинен бути стерилізований», – розповіла Третьякова.

Та додала, що схожа ситуація була й у Сінгапурі. Нардепка наголосила, що такими садистськими методами влади інших держав «викорчовували в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: