Від завтра у Львові запрацює ще одна лікарня, яка буде приймати пацієнтів з COVID-19

IMG_2202

З суботу у Львові запрацює ще одна госпітальна база для прийому пацієнтів з COVID-19 або ж підозрою.

Нею стане Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова, в якій виділено 300 місць для таких пацієнтів, про це інформує пресслужба Львівської міськради.

«За вчора провели рекордну кількість ПЛР-аналізів — 1238, з них є 209 позитивних. За статистикою це 17%, що менше ніж за попередні дні. Ще в холодильнику лабораторного центру ми маємо 1150 проб.

За весь час від коронавірусу померло 126 осіб, 725 — одужало.

Якщо говорити про міські лікарні, то станом на сьогодні функціонує 2 госпітальні бази — 1-ша і 8-ма лікарні. Станом на цей ранок в 8-ій лікарні перебуває 82 пацієнти (за добу поступило 10 людей), а в 1-ій лікарні - 77 пацієнтів (з них за добу поступило 10 осіб). Ці дві лікарні мають чітко розділено, з яких районів міста вони приймають хворих. На сьогодні в них є ще місця для прийому пацієнтів. У 8-ій лікарні є 2 корпуси, а на сьогодні прийом пацієнтів здійснюється лише в одному. В цілому 8-ма лікарня має 250 місць. У 1-ій лікарні ми можемо прийняти 170 пацієнтів.

Заповненість лікарень залежить від того, як буде розгортатись захворюваність. Минулого тижня на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС був розглянутий наш лист щодо розширення кількості госпітальних баз, відтак збільшили кількість лікарень, які будуть приймати хворих з COVID-19. Нашими новими госпітальними базами стануть лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та лікарня і 5-та лікарня. Лікарня швидкої допомоги буде приймати таких пацієнтів вже з суботи. Щодо 4-ої і 5-ої лікарень ми вирішили наразі передати на долікування. Тобто пацієнти з 8-ої і 1-ої, які вже добре себе почувають, але мають певні клінічні ознаки, будуть переведені до однієї з двох нових госпітальних баз», — розповіла Галина Слічна, очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: