дивись.info

Угорщина відкрила всі пункти пропуску на кордонах

Угорщина відкрила всі пункти пропуску на кордонах
Сьогодні, 29 червня, з 1:00 на кордоні з Угорщиною повністю відновили роботу чотирьох пунктів пропуску: «Вилок — Тисабеч», «Лужанка — Берегшурань», «Косино — Барабаш» та «Дзвінкове — Лонья».

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Так, станом на 8:00 ці пункти пропуску вже перетнули 625 людей, зокрема 185 — на в’їзд в Україну та 440 — на виїзд.

Останній, п’ятий пункт пропуску — «Чоп (Тиса) — Захонь» — працював до цього часу.

У Держприкордонслужбі зазначають, що  громадянам України, які планують поїздку в Угорщину на короткий термін, не потрібно проходити самоізоляцію. якщо поїздка планується у 30-кілометрову зону.

Зокрема, від таких громадян не потребують додаткових підтверджувальних документів для в’їзду, але вони мають залишити територію Угорщини протягом 24 годин.

Утім українцям, які планують їхати в Угорщину з транзитною метою, варто знати, що в’їзд на територію Угорщини дозволяється цілодобово за наявності: документа про постійне місце поживання, дозволу на перебування, посвідки на проживання, візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування.

До того ж, такі громадяни мають надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак підозри на інфекцію.

Раніше повідомлялось, що міністр закордонних справ Угорщини Сійярто анонсував відкриття кордонів з Україною 29 червня 2020 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.