дивись.info

З початку червня відбувається стабілізація на ринку праці, – Шмигаль

З початку червня відбувається стабілізація на ринку праці, – Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що з початку червня в Україні відбувається стабілізація на ринку праці.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«З початку червня відбувається стабілізація на ринку праці. Держслужба зайнятості за карантин допомогла знайти роботу 156 тисячам людей. Позитивні результати дає і запроваджена на початку травня урядова програма допомоги по частковому безробіттю для МСБ», – написав прем’єр.

За його словами, після запуску програми на початку травня було подано 155 тисяч заявок, внаслідок чого вдалося зберегти робочі місця для 241 тисячі працівників.

Також, додав Шмигаль, урядова команда на чолі з Мінфіном представила концепцію податку на виведений капітал. Тобто, КМУ пропонує додаткові стимули для інвестицій.

«Зараз інвестиції, які підприємці роблять у власний бізнес, оподатковуються під 18%. Ми хочемо, щоб кошти, інвестовані в розвиток, не оподатковувалися. Пілотний проєкт пропонуємо в тих областях, де надходження з податку на прибуток не перевищують 0,4% від загальних надходжень цього податку по країні (це Закарпатська, Кіровоградська, Тернопільська, Чернівецька, Чернігівська області)», – пояснив.

Окрім цього, зазначив щодо програми кредитів «5-7-9%». Лише за попередній тиждень отримано нових заявок на 1,6 мільярдів гривень. З них на рефінанс під 0% — на 1,1 мільярдів гривень.

«Станом на 22 червня вже видано 721 кредит на загальну суму 509,4 млн грн. І це лише початок. «Кредитним канікулам» для малого та середнього бізнесу бути», – додав Шмигаль.

Якщо ж говорити про енергоефективність, відзначив прем’єр, то від початку року населенню та ОСББ видали «теплих кредитів» на 600 млн грн для 57 тисяч родин. За минулий тиждень — фактично на 75 мільйонів гривень. Держава відшкодовує від 40% до 75%.

«Менші платіжки, менші втрати й опалення повітря, що означає нашу енергонезалежність», – написав Прем’єр.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.