дивись.info

Які свята відзначають 2 липня (іменини, народні прикмети)

Які свята відзначають 2 липня (іменини, народні прикмети)

ІА Дивись.info склала добірку свят і важливих подій, які відзначають 2 липня в Україні і світі.

Свята та події 2 липня

Звичайний день спортивних журналістів, як правило, вкладається у своєрідний «ритм». Вони обирають певну команду або вид спорту на цілий сезон або навіть рік.
Оскільки багато ігор проводяться ближче до ночі або у вихідні дні, вони рідко працюють у звичний робочий час (з 9 ранку до 5 вечора). Найбільш характерно для них працювати на початку дня вдома, щоб встигнути передати свої ідеї та історії редакторам, зробити дзвінки, відправити електронною поштою свої напрацювання для можливих історій та написати свої розповіді.

Вирушаючи дивитися гру команди, перед змаганням, спортивний журналіст обов’язково працює з найбільш достовірними джерелами. Він вивчає записи команди і стежить за новинами.

Спортсмени встигають допомагати їм, використовуючи для цього свої портативні комп’ютери або планшети. Вони часто пишуть про свої враження під час гри.
Після закінчення гри журналісти відправляють свої історії в редакцію для остаточного редагування. Крім основної історії, вони також зазвичай додають короткі розповіді або замітки про гру.

Спортивним журналістам зазвичай подобається те, чим вони займаються, однак вони намагаються залишатися нейтральними по відношенню до змагань, які описують. Об’єктивність – це професійна необхідність.

Сьогодні журналістам доводиться мати справу з ринком, що постійно змінюється. Багато друкованих видання скорочують персонал, а деякі закриваються. Щоб зробити хорошу кар’єру, спортивні журналісти, як правило, змушені подорожувати з одного міста до іншого, виходячи на більш ефективні медійні ринки. Ця подорож може виявитися виснажливою для деяких з них. Наприклад, у США бейсбольні команди вищої ліги грають в кожному сезоні по 81 грі.

Завдяки тому, що Інтернет надає хорошу комунікаційну лінію для спортивних ЗМІ, у сучасних авторів є безліч можливостей.

День спортивного журналіста відзначається щорічно 2 липня. У цей день 1924 року в Парижі була утворена Міжнародна асоціація спортивної преси (АІПС), яка сьогодні об’єднує майже півтори сотні національних спілок.

Спорт у всі часи був і залишається тією об’єднуючою силою, яка об’єднує не тільки окремих людей, а й цілі країни і континенти.

Миротворчість, дух чесної боротьби, прагнення до здорового способу життя – ці складові сучасного спорту об’єднують в собі найкраще з того, що людство досягло за час свого існування.

2 липня проводять Всесвітній день НЛО. Організатори дня World UFO Day дуже серйозно ставляться до необхідності відкрити очі громадськості на те, що нас дійсно і неодноразово відвідували прибульці з космосу, але влада безсовісно це приховує. Своє головне завдання вони вбачають у тому, щоб змусити уряди нарешті офіційно визнати той факт, що інопланетяни існують і час від часу надвідують Землю. Ці липневі заходи у першій декаді місяця мають щорічний характер.

2 липня проводять День «Я забув». Пора покласти край своїй забудькуватості!. Ці липневі заходи у першій декаді місяця мають щорічний характер.

День “Я забув” за визначенням – не той день, щоб його пам’ятати. Отже, що ви забули сьогодні? Не можете навіть згадати? Це важливо? Сподіваємося, що ні.
Деякі дні є днями, які ми пам’ятаємо і цінуємо протягом всього нашого життя. Інші можна і забути. Якщо у вас сьогодні не задався день, значить він саме підходить для того, щоб його забути.

Деякі люди розглядають день «Я забув» як можливість висловити жаль з приводу того, що вони забули щось важливе, і виправити ситуацію. Вони посилають листівки і квіти, вибачаючись за свою неуважність. Проблема в тому, що якщо ви забудете щось важливе не сьогодні, а завтра чи іншого дня, вам доведеться чекати цілий рік до наступного дня «Я забув».

Звідки взявся день «Я забув»?

Нам знадобилося багато часу, щоб знайти будь-яку інформацію про походження і творця цього особливого дня. Ми навіть подумали, що той, хто придумав цей день, мабуть забув підписати своє творіння.

Нарешті, з’ясувалося, що авторство належить Гей Андерсен з невеликого американського містечка Де Мотт в Індіані.

2 липня проводять Міжнародний день собак. В світі виявлено понад 400 різноманітних порід собак. Ці липневі заходи у першій декаді місяця мають щорічний характер.

Міжнародний день собак виник в США в 2004 і був заснований експертом з сімейних стосунків на ім’я Коллін Пейдж (Colleen Paige).

Хоча підрахувати їх точну кількість в світі вкрай важко, але статистики стверджують, що зараз ця цифра становить понад 525 мільйонів собак (ред.: щось замало).

За соціологічними даними на 2014 рік, більше 45% людей всієї планети так чи інакше, але тримали собак. Собаки справжні друзі!

Іменини 2 липня

У православному календарі на 2020 рік вказані на другий день липня іменини для тих, хто під час хрещення отримав такі чоловічі імена:

Варлаам – ім’я халдейського походження (означає син народу халдейського);

Іван – від давньоєврейського імені Йоханан (Яхве милостивий), від древньоіудейського Іоанн (тобто помилуваний Богом);

Тадей – від давньоєврейського імені, що перекладається як похвала; розмовне Фадей;

Ян – польська, білоруська і давньоруська форми давньоєврейського імені Йоханан (що означає Яхве милостивий).

Народжених 2 липня дівчаток, аби обряд найменування набув істинного сенсу, а ім’я стало для них оберегом, з яким передадуться найкращі якості їхнього заступника, варто назвати таким іменем:

Марія – від давньоєврейського імені Мирьям (у перекладі означає бажана, гірка, безтурботна). Це жіноче ім’я є дуже поширеним у багатьох країнах світу. Серед святих з ім’ям Марія найпершою на думку спадає мати Ісуса Христа – Діва Марія. Таке ім’я також мала й учениця Христа – Магдалина.

Народні прикмети 2 липня

  • Бджоли купчасто до своїх вуликів летять – до дощу, на стінках вуликів сидять – до спеки, стають злішими, частіше жалять – до посухи.
  • Ввечері з’явилася веселка – на хорошу погоду.
  • Якщо до вечора купчасті хмари зникли, то погода буде ясна, без опадів.
  • Справа, розпочата 2 липня, буде успішною.

Гороскоп 2 липня

Овен

Овнам слід бути обережними зі своїм здоров’ям. Уважно стежте за сигналами, які подає вам організм, аби одного чудового дня ваш стан не погіршився. Ідеальним цей день буде для заняття спортом, тож можете бодай влаштувати собі ранкову зарядку та виконати кілька нескладних вправ. По обіді знайдіть годинку для себе, аби помедитувати. Це дозволить відволіктися від буденної метушні та налаштуватися на новий лад.

Телець

Тельцям сьогодні здаватиметься, що вони витягнули щасливий лотерейний білет. Вам казково щаститиме, причому в абсолютно усіх ваших починаннях. Утім, не дозвольте фортуні запаморочити вам голову, адже він незапланованих покупок і вкладень грошей у цей день краще утриматися. Ввечері влаштуйте прогулянку на свіжому повітрі або візьміться за прочитання книги, на яку у вас постійно не вистачало часу.

Близнюки

Близнюкам зорі рекомендують не поспішати з висновками. Нові колеги по роботі можуть здаватися вам милими і дуже доброзичливими, але це лише перше враження. Не намагайтесь відразу відкриватися та розповідати, де у вашій оселі ховаєте заначку. Спробуйте звернути увагу на те, як ці люди поводяться у різних робочих ситуаціях, а потім уже вирішуйте, чи підпускати їх близько, чи – ні.

Рак

У четвер на Раків очікує шалена кількість справ. Ви будете настільки заклопотані, що й не збагнете, куди ж дівається той день. Єдине, що вам може допомогти – складання списку завдань. Спочатку зорі рекомендують братися за складні та ті, які потребують нагального втручання. Щось легке можна спокійно відкласти на вечір. Але дуже не захоплюйтесь, адже у вас ще має залишитися час на другу половинку.

Лев

У четвер Левам слід бути обережними зі своїми висловлюваннями та побажаннями. Є ймовірність, що вони здійснюватимуться, але не завжди так, як би ви цього хотіли. Також зорі рекомендують відкласти грандіозні покупки на якийсь інший день. Речі, куплені сьогодні, можуть не принести вам жодного задоволення.

Діва

У четвер для Дів буде ідеальний день для догляду за собою. Ви надто довго відкладали візит до салону краси, тож не проґавте свій зоряний час. Вечір зорі рекомендують провести у колі близьких і друзів. Вони надихнуть вас і допоможуть відволіктися від важких робочих буднів, які не дають вам можливості відпочити ані на мить.

Терези

Здається, Терези закохалися: ваш коронний борщ став надто соленим, а десь всередині витають табуни шалених метеликів. І це прекрасно. Головне – не побоятися висловитися про свої почуття об’єкту бажання. Обійдіться без тонких натяків. Сходіть на каву та відверто поговоріть. Визначтесь, хто ви один для одного. Цілком імовірно, що закохані не лише ви.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні можуть з чистою совістю відпочити, адже перед тим вони достатньо багато працювали та не знаходили вільного часу. Аби сповна насолодитися вихідним – виберіться десь на природу. Якщо немає можливості виїхати за місто – не біда. Можете спокійно прогулятися парком біля дому. Єдина умова відмінного відпочинку – відсутність гаджетів. Спробуйте. Вам сподобається.

Стрілець

Стрільці багато працювали протягом першої половини тижня, тож у цей день вони мають право влаштувати собі день відпочинку. Але зорі попереджають, що відлежування на дивані – не найкраща ідея для проведення часу. Спробуйте сходити кудись з друзями або ж влаштуйте романтичну вечерю. Робіть будь-що, що не пов’язане з вашою роботою. Цього буде достатньо. А от електронну пошту та робочі чати оминайте десятою дорогою.

Козеріг

Козерогам слід звертати увагу на те, що та як ви говорите. Цілком імовірно, що сказана з опалу фраза може не лише образити вашого співрозмовника, а й назавжди зіпсувати ваші робочі відносини. Спробуйте уникати таких ситуацій. По обіді зорі рекомендують присвятити час саморозвитку, тож гайда братися за мотиваційну літературу або слухати лекції на тему, яка близька вам. Від кумедних відосиків з котиками у цей день доведеться відмовитися, адже на них у вас просто не залишиться часу.

Водолій

Водолії зможуть насолоджуватися плодами своїх старань у цей день. Останні кілька тижнів ви добряче пітніли навколо одного надскладного проєкту, а тепер можете бачити, що все готове та милує ваше око. Друга половина дня ідеально підійде для облаштування сімейного гніздечка. Наведіть лад в оселі та приготуйте щось смачненьке. Ваша друга половинка однозначно оцінить ваші старання.

Риби

Риби у цей день будуть особливо вразливими, тому слід уникати конфліктних ситуацій. Також не варто самим починати сваритися та обурюватися через те, на що ви не маєте жодного впливу. Спробуйте розслабитися та насолоджуватися життям, а не шукати підводних каменів там, де їх немає. Повірте, так жити значно легше та цікавіше.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.