дивись.info

Як вплине відставка Смолія на зарплати та пенсії, – Мінфін

Як вплине відставка Смолія на зарплати та пенсії, – Мінфін
Фото: Українська правда

Українці не повинні відчути на собі сильних наслідків відставки глави Нацбанку Якова Смолія. На загальну економічну ситуацію в країні і курс долара вона не вплине.

Про це заявив в ефірі програми «Право на владу» очільник міністерства фінансів Сергій Марченко.

Ті коливання курсу, які відбуваються в Україні зараз, а також різке падіння гривні – це тимчасове явище, – стверджує Марченко. Об’єктивних причин для знецінення української валюти немає. А відставка Смолія похитнула економічну ситуацію на короткий час.

«Все у нас в порядку. Ми маємо макроекономічну стабільність, виконуємо бюджет. Пік кризи вже позаду. План з податкових надходжень ми збільшили на 6 мільярдів гривень. Я особисто дивлюся в майбутнє з упевненістю і оптимізмом. На сьогоднішній день немає ніяких підстав вважати, що зміна керівника якоїсь державної інституції може якось розхитати ситуацію в країні», – сказав Марченко.

Окрім цього, він зазначив, що звільнення ексголови Нацбанку і на різні економічні процеси в країні, які стосуються, безпосередньо, українців.

«Немає жодних причин сумніватися в тому, що ми зможемо виконати дохідну частину бюджету. Виплату заробітних плат і пенсій буде забезпечено в повному обсязі. Це я вам гарантую», – акцентував міністр.

Нагадаємо, голова НБУ Яків Смолій подав на ім’я я президента України Володимира Зеленського заяву про відставку «за власним бажанням». Заяву написано і подано 1 липня.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.