дивись.info

Львівські медики отримають два автомобіля для виїздів до пацієнтів з підозрою на COVID-19

Львівські медики отримають два автомобіля для виїздів до пацієнтів з підозрою на COVID-19
фото: Роман Балук

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 2 липня замовив два спеціалізовані автомобілі швидкої допомоги за 3,92 млн грн.

Транспорт доставить ТОВ «Автоспецпром» протягом трьох місяців після попередньої 50% оплати, пишуть «Наші гроші. Львів»

Згідно з угодою, медики отримають два автомобілі швидкої медичної допомоги на базі шасі Citroen Jumper типу В. Один такий автомобіль коштує 1,96 млн грн.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19. Нагадаємо, Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф також залучений до боротьби з коронавірусною інфекцією. Тут працюють спеціальні бригади, які виїжджають на виклики людей.

Один замовлений медиками автомобіль укомплектований самозавантажувальними ношами, платформою для приймання нош та спеціальним кріслом для перенесення пацієнта. Тут передбачене обладнання для іммобілізації та перенесення: три види нош, комплект вакуумних шин, вакуумний матрац, комплект комірців для іммобілізації шийного відділу хребта та витяжна плита для спинного відділу хребта.

Для підтримки дихання пацієнта в автомобілі буде кисневий балон на 2 тис. літрів, портативний кисневий балон на 400 літрів та портативний відсмоктувач. А також – дихальні мішки, ларингоскопи для обстеження гортані та ручний медичний аспіратор.

До комплектації «швидкої» також входить обладнання для діагностики: сфігмоманометр – апарат для вимірювання кров’яного тиску, портативний монітор пацієнта, глюкометр для вимірювання рівня глюкози в крові. Обладнання для першої медичної допомоги − дефібрилятор у випадку порушення серцевої діяльності, небулайзер для інгаляційної терапії, електрокардіограф, шприцевий насос, одноразова система для вливання розчинів та відповідний нагрівач.

У обладнання автомобілю також входять стандартні речі, як-от електронний термометр та діагностичний ліхтарик, санітарні сумки, сумка-термоконтейнер, контейнери та мішки для медичних відходів.

Постачальник «швидких» для львівських медиків «Автоспецпром» зареєстрований 2012 року в Київській області. Власником половини компанії є киянин Володимир Фісталь, інша частина фірми належить дочірньому підприємству «Регіон 2002». Компанія належить до групи братів Володимира та Германа Фісталів, основним напрямком якої є виробництво та продаж медичних товарів (ТМ Medicare®) і медичного обладнання, зазначає YouControl.

Протягом 2019-2020 років фірма отримала замовлень на 968 млн грн, з яких лише 5,8 млн грн – у Львівській області (враховуючи поточну угоду).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.