дивись.info

Наприкінці серпня вулицю Личаківську можуть відкрити для проїзду транспорту

Наприкінці серпня вулицю Личаківську можуть відкрити для проїзду транспорту

З 27 травня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківська (на ділянці від вул. Букової до межі міста). Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор», а виконує роботи ТзОВ «Автомагістраль-Південь», – повідомляють у пресслужбі ЛМР.

Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Автомагістраль-Південь», — 160,3 млн грн. Як повідомила Оксана Єстеферова, директор ЛКП «Львівавтодор», за сприятливих погодних умов підрядник прогнозує відкрити вулицю для проїзду транспорту вже наприкінці серпня, однак повністю завершити всі роботи планують до кінця вересня.

Для безперешкодного і зручного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями проектом передбачено пониження бортового каменю, позначення наближення до пішохідного переходу та посадкових майданчиків плиткою з тактильним покриттям.

«Протяжність дороги, яку ремонтуємо, — 4 км 100 м. Вже відфрезеровано все дорожнє покриття і виконуються роботи з розширення дороги, її вирівнювання та кронування дерев. Пошкоджені, аварійні дерева будуть забрані.

На вул. Личаківська буде замінено дорожнє полотно, облаштовано тротуари — у тій частині, де проживають люди, освітлення буде по всій довжині, зі сторони лісосмуги. Також буде велодоріжка, технічні тротуари, і ближче від «Ензиму» до вул. Букова буде замінено колектор.

Велодоріжка буде в одному напрямку, але достатньо широка — 2,5 м. Ширина проїзної дороги після ремонту становитиме 6,5 м, тобто дві смуги по 3,25 м. Також буде змонтовано 6 зупинок громадського транспорту», — розповіла Оксана Єстеферова.

За її словами, відкрити вулицю для проїзду транспорту планують до кінця серпня, а повністю завершити усі роботи передбачають до кінця вересня. Виконує роботи ТзОВ «Автомагістраль-Південь».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.