дивись.info

Президент Польщі хоче конституційно заборонити ЛГБТ-парам всиновлювати дітей

Президент Польщі хоче конституційно заборонити ЛГБТ-парам всиновлювати дітей

Президент Польщі Анджей Дуда підписав законопроєкт поправки до Конституції, за яким забороняється всиновлення дітей одностатевими парами. Закон вже пішов на розгляд до Сейму.

Як повідомляється на офіційному сайті президента Польщі, згідно з новим положенням пропонується також конституційно закріпити, що шлюб може бути укладено між жінкою і чоловіком.

Пояснюючи законопроєкт, Дуда заявив, що відсоток людей у польському суспільстві, які виступають проти усиновлення дітей одностатевими парами, завжди був вище 70%, а в деяких опитуваннях навіть понад 80%.

«Я дуже радий, що я все ще реалізую те, що планував від початку свого президентства, і що було моєю метою ще до того, як я став президентом Республіки Польща — підтримувати польську родину, захищати польських дітей, діяти так, щоб польське суспільство могло зробити все можливе для розвитку», — заявив він.

Анджей Дуда переміг у першому турі президентських виборів 28 червня, набравши 43,5% голосів. Його конкурент Рафал Тшасковський був другим з 30,5%. Другий тур виборів президента Польщі відбудеться 12 липня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.