дивись.info

У Львові створили новий дитячий клуб

У Львові створили новий дитячий клуб

У Франківському районі міста облаштували новий дитячий клуб «Науковий».

Про це повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«Це приміщення колись було в оренді, оренда закінчилась, і ми не виставили це на продаж, а зробили такий центр науки для дітей.

Через цей центр будуть проходити сотні дітей. Одночасно тут може бути 10 дітей, творити, працювати, 6 може брати участь у змаганнях. Черга буде розписана по годинах. Наразі пріоритет буде для мешканців, які тут живуть. Ми плануємо у вересні вже цей центр відкривати. Деякі речі тут ще треба доробити, є другий поверх, є великий простір, який треба облаштувати», — сказав Андрій Садовий.

У 2017 році приміщення на вул. Науковій, 29, площею 171,8 м2, передали в оренду установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів (УДЮМК) Франківського району та було розпочато роботи по створенню нового унікального дитячого клубу. Загалом вартість робіт з облаштування клубу становить 2 270 646 грн. За ці кошти тут було проведено капітальний ремонт приміщення та закуплено інвентар, меблі і обладнання, – кажуть у мерії.

На сьогодні цей клуб є повністю готовим для експлуатації, проте через пандемію коронавірусу він ще не приймає дітей. Відкриття клубу заплановане на вересень цього року.

Також у мерії наголошують, що мета діяльності дитячих клубів — організувати юним львів’янам можливості цікаво й змістовно проводити дозвілля неподалік від дому, пропонуючи формат гурткових та клубних занять. Ідея створення нового технічного дитячого клубу виникла у зв’язку з реалізацією в межах мікрорайону вул. Наукова — Володимира Великого проекту «Розумний район».

Дитячий клуб «Науковий» демонструватиме дітям закони науки і явища навколишнього світу. У ньому буде наукова лабораторія, у якій відвідувачі можуть робити досліди у галузях фізики та хімії, гурток астрономії, та гурток, де діти вивчатимуть робототехніку, а також траса для автомоделювання.

«Вулиці Наукова, Володимира Великого, Княгині Ольги — надзвичайно насичений мікрорайон міста Львова, тому тут дітей шкільного віку дуже-дуже багато. Коли є перша ж нагода відкриття якогось клубу, ми ніколи не відмовляємося, щоб діти мали змогу займатися в післяобідній час. Наша установа покликана заповнити вакуум між шкільними заняттями і сім’єю. Ми для цього працюємо, щоб вони були завжди при хороших справах», — наголосив Роман Кладько, директор УДЮМК Франківського району Львова.

Нагадаємо, в мережі дитячих клубів Львова працює 40 клубів, а це 81 гурток. До роботи в дитячих клубах залучено близько 4000 дітей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.