дивись.info

На території Славської ОТГ встановлять безпечні зупинки для громадського транспорту

На території Славської ОТГ встановлять безпечні зупинки для громадського транспорту

На території Славської об’єднаної територіальної громади триває реалізація проєкту «Безпечна зупинка – безпечна громада».

Про це повідомляє Львівський портал.

Торік у його межах уже було облаштовано 2 нові зупинки для громадського транспорту. У 2020 році проведено тендер на встановлення наступного пулу з 5 зупинок. Загалом же планується облаштувати такі безпечні «острівці» для пасажирів у всіх населених пунктах громади.

«За останні роки в нашій області зафіксовано кілька випадків ДТП з наїздом на людей на місці стихійних зупинок. Щоб уберегти мешканців громади від таких ризиків, ми й вирішили зробити місця очікування на транспорт більш безпечними і комфортними, –  каже перший заступник Славського селищного голови Олег Даниляк. – Щодня сотні людей подорожують громадським транспортом у межах ОТГ. А в піковий сезон до них приєднуються ще й тисячі туристів. Для нас небайдуже їхнє життя і здоров’я».

Від проїжджої частини нові зупинки відокремлені високим бордюром. У вечірню пору тут вмикається освітлення, щоб водій з дальшої відстані міг побачити об’єкт. Накриття забезпечує пасажирам захист від негоди. При цьому зупинки виконано у стилістиці традиційної бойківської архітектури, тож принагідно вони вносять і свіжу естетичну нотку у місцеву інфраструктуру.

У 2019 році Славська ОТГ інвестувала у проєкт «Безпечна зупинка – безпечна громада» 188 тисяч гривень. Цьогоріч уже виділено понад 600 тисяч гривень на закупівлю ще 5 нових великих зупинок.  Тендер на їх виготовлення виграв підприємець зі Славського Олександр Давидюк. Таким чином, облаштовуючи дорожню інфраструктуру, ОТГ водночас підтримує й місцевий бізнес. Окрім того, уже підготовлено проєкт встановлення додатково ще 5 менших зупинок загальною вартістю 431 тисяча  гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.