дивись.info

СБУ попросила Гонтареву утриматися від «неоднозначних коментарів» щодо МВФ

СБУ попросила Гонтареву утриматися від «неоднозначних коментарів» щодо МВФ

Служба безпеки України просить екскерівницю НБУ Валерію Гонтареву не поширювати заяви, які можуть нанести шкоду національній безпеці держави, зокрема, в фінансово-економічній сфері та негативно вплинути на ситуацію в країні.

Про це інформує пресслужба СБУ.

«Сьогодні у багатьох засобах масової інформації поширюються коментарі колишнього керівництва Національного банку України, яке заявило про те, що МВФ має “заморозити” співпрацю з Україною та зажадати достроково погасити кредити.

Служба безпеки України поважає право кожного громадянина на свободу висловлювань, однак вважає неприпустимим оголошення заяв, які можуть нанести шкоду національній безпеці держави, зокрема, в фінансово-економічній сфері та негативно вплинути на ситуацію в країн», – йдеться в повідомленні.

СБУ закликає будь-яких експосадовців утриматись від «подібних неоднозначних коментарів» та дбати про національні інтереси України, а не сіяти панічні настрої серед населення та розхитувати економічну стабільність держави.

8 липня стало відомо, що ексголова НБУ Валерія Гонтарева заявила, ніби МВФ має «заморозити» співпрацю з Україною та зажадати достроково погасити кредити, поки президент України Володимир Зеленський не призначить незалежного голову Нацбанку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.