дивись.info

Заклади культури Львова готові до виходу з карантину

Заклади культури Львова готові до виходу з карантину

З метою часткового відновлення діяльності міських закладів культури, спеціальною комісією було проведено обстеження стану готовності їх до поетапного виходу з карантину та відновлення роботи.

«Культура хоче виходити з карантину, інституції культури вже хочуть бачити відвідувачів. Під час карантину всі готувалися до послаблень: театри готували нові вистави, бібліотеки створювали свої проекти, всі впорядковувати свою діяльність. За цей час ми майже повноцінно підготували до відкриття 3 оновлених бібліотеки та перший митецький муніципальний центр. Звісно, що перш за все ми здаємо про заходи безпеки: кожна інституція обладнана дезінфекторами, масками, термометрами, всюди продумано часте провітрювання та облаштовано розмітки для дотримання дистанції», — розповіла Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку.

Обстеження інституцій культури проводилося в період 7 та 8 липня. Комісією було перевірено міські бібліотеки ЦБС для дітей та ЦБС для дорослих, народні доми, Будинок органної та камерної музики, Палац культури ім. Г. Хоткевича, ЛКП «Центр О. Довженка», ЛКП «Львівський кіноцентр», ЛКП Львівський парк культури ім.Б.Хмельницького, міські музеї та театри, приватні кінотеатри.

За результатами обстеження комісія встановила готовність керівників та колективів до відновлення роботи в умовах послаблення карантину. Зокрема усі інституції забезпечені дезінфекторами, безконтактними термометрами, масками. Окрім того заклади, які проводять театрально-видовищну та концертну діяльність, а також кіносеанси, підготували глядацькі зали для відвідувачів з врахуванням вимог 1 глядач на 5 кв. м. та дистанція 1,5 м, забезпечивши розмітку місць.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.