дивись.info

Максим Степанов: Заробітна плата лікаря в Україні повинна стартувати від 20-25 тисяч гривень

Максим Степанов: Заробітна плата лікаря в Україні повинна стартувати від 20-25 тисяч гривень
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вважає, що нинішній рівень зарплат медиків є недостатнім, а гідна заробітна плата лікаря в Україні повинна складати не менше 20-25 тисяч гривень.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

“Я вважаю, що мінімальна заробітна плата лікаря повинна стартувати від 20-25 тисяч гривень, якщо ми хочемо мати професійних лікарів з гідними умовами праці, від яких ми будемо вимагати якісно нас лікувати”, – сказав він.

Міністр зазначив, що з 1 вересня поточного року передбачено збільшення заробітної плати лікарям на близько 3,5 тисяч гривень.

“Я вважаю, що цього недостатньо. Я завжди вважав, що лікар, чи медична сестра, чи водій швидкої не можуть отримувати зарплату таку, яку вони отримують сьогодні. Це неприпустимо. Але ми зробили перший крок”, – зазначив Максим Степанов.

Наступного року, за його словами, підвищення зарплати медичним працівникам буде закладено в тариф.

Як інформує ZIK, Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що з 1 вересня цього року передбачено збільшення заробітної плати лікарям приблизно на 3,5 тисяч гривень.

Однак, глава Міністерства зазначив, що такого підвищення недостатньо, і заробітна плата медиків повинна бути збільшена ще у кілька разів.

У відомстві також запевнили , що наступного року підвищення зарплати медикам буде закладено в тариф.

Раніше Степанов повідомляв, що МОЗ планує переглянути тарифи для лікарів з 1 липня. Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що другий етап медреформи запускався на основі нереальних розрахунків, а саме реформа амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги, запускали на основі хибних розрахунків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.