дивись.info

Начальник львівської військової академії продає будинок за майже два мільйони доларів

Начальник львівської військової академії продає будинок за майже два мільйони доларів

Оголошення про продаж елітного будинку в селі Солонка за 1,95 млн доларів з’явилось на сайті OLX 7 липня.

Будинок належить ректорові Академії Сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного генералу Павлові Ткачуку.

Хоча він ніколи не фігурував у декларації генерала, оскільки записаний на його родину. Про це повідомляють на сайті «Наші Гроші. Львів».

«Пропоную на продаж ВІП-будинок в Солонці (початок). 650 кв.м. 30 сотих землі. На першому поверсі знаходиться робочий кабінет і 2 зали. На другому поверсі 2 спальні, гардероб, санвузол. На третьому поверсі 4 спальні, вітальня, санвузол, гардероб, 2 балкони. В цокольному поверсі є ще одна кімната, санвузол, кухня. Зроблений ремонт з якісних матеріалів. Індивідуальне опалення», – йдеться в оголошенні.

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок. Родина племінниці генерала мешкає в місті Бердичів (Житомирська область), де займається успішним бізнесом – виготовлення автомобільного скла на заводі Safe Glass Factory.

Про те, що генерал Ткачук мешкає в Солонці в незадекларованому будинку, «Наші гроші. Львів» писали ще у 2017 році. Тоді ми з’ясували, що племінниця генерала стала власницею цього будинку у грудні 2016 року. Але з огляду соціального життя її родини – відбувалось воно саме в Бердичіві і вона не мешкала і не мешкає в Солонці. З того часу власність не змінювалась, про що свідчать дані з Єдиного державного реєстру нерухомого майна.

До речі, тут же, в Солонці, є ще один будинок, пов’язаний з генералом Ткачуком. Відразу навпроти ВІП-помешкання, що продається, є дещо скромніший будинок. Він належить сестрі генерала Ніні Шкляренко, власне матері Анни Сенаторової, яка також мешкає в Бердичіві. А в цьому будинку, за даними останньої декларації, мешкає генерал Ткачук. Сестра надала йому будинок у користування безоплатно. А його зять Руслан Сапіга, також безоплатно, дав у користування автомобіль Hyundai Sonata.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.