дивись.info

Садовий відповів, скільки Львів недоотримав до бюджету через коронакризу

Садовий відповів, скільки Львів недоотримав до бюджету через коронакризу

За словами міського голови Львова Андрія Садового, карантинні обмеження завдали значної шкоди бюджету міста.

Про це він розповів на брифінгу, – передає кореспондент ІА Дивись.інфо.

«Є великі недоотримання до бюджету. На початок липня по загальному фонду ми недоотримали 300 мільйонів. По бюджету розвитку ми очікуємо недоотримання 500 мільйонів», – відповів Андрій Садовий.

Мер також додав, що місто буде вимушене відкласти амбітні плани в довгу шухляду, а наявні кошти спрямувати на виплати зарплати. Зокрема, для працівників комунальних підприємств.

«Це дуже великі кошти, їх треба чимось перекривати. Але зарплата – це основа основ, тому що люди за свою працю повинні отримати оплату. Тому ми призупинили фінансування деяких проектів, аби продовжувати сплачувати зарплату».

Тим не менше, переконаний мер, вихід із ситуації можна знайти, залучивши кошти іноземних партнерів. Проте на такий крок не згоджуються депутати, називаючи позички «влізанням у боргову яму».

«Але я вірю, що зрештою здоровий глузд переможе і депутати погодять рішення, аби місто отримало додаткові кошти, завдяки чому Львів зможе розвиватися. Тоді ми зможемо виконати весь той об’єм робіт, що запланований на 2020 рік. Поза дискусією у нас є ремонтна кампанія доріг, бо це кошти, що ми отримали від випуску облігацій, ми не маємо права витрачати їх під інші потреби. Натомість багато інших робіт, наприклад, по заміні комунікацій, ми відклали, тому що кошти скеровуємо першочергово на виплату зарплат.

Те, що ми запланували, обов’язково зробимо. Можливо, буде коригування у часі, але в цілому усе буде гаразд», – підсумував Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.