дивись.info

У Львові Міноборони хоче виселити медіатеку

У Львові Міноборони хоче виселити медіатеку

Одну з найбільших міських медіатек на вул. Симоненка, 10 – хочуть виселити з приміщення. Про це повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«І здавалося б хто – КЕВ при Міністерстві оборони.

Офіційного листа з позиціонуванням «бібліотека самовільно захопила нерухоме майно Міноборони» – ще такого я не бачив», – написав Москаленко.

Він зазначив, що з 1995 року – останні 20 років на Симоненка, 10 функціонує успішно міська бібліотека. Бібліотека обслуговує 15 шкіл та близько 8 тис відвідувачів. У бібліотеку було інвестовано близько 2 млн грн у ремонти та купівлю обладнання.

Також Москаленко каже, що розпорядженням Кабміну 03.02.2010 року #193-р будівлю, де знаходиться бібліотека, було передано з держаної власності у комунальну власність.

«Проте право власності на бібліотеку за містом – так і не дали змоги оформити – через суд було прийнято рішення – щоб місто відкликало свої документи. І тут 7 травня 2020 року КЕВ при Міноборони реєструє право власності приміщення бібліотеки за собою. І після того в Львівську міську раду надходить лист що «бібліотека самовільно захопила нерухоме майно Міністерства оборони». Сподіваюсь це справді непорозуміння бюрократів КЕВ при Міноборони і вони розберуться у всьому», – зазначив у дописі Москаленко.

У міськраді зауважили, що готові до будь-яких перемовин – лише аби бібліотека залишилась у своїх приміщеннях. Відповідний лист від міського голови на міністра оборони вже підготували.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.