дивись.info

Мерія зобов’язала звільнити ділянку на Науковій від самочинного будівництва

Мерія зобов’язала звільнити ділянку на Науковій від самочинного будівництва

Виконавчий комітет Львівської міської ради зобов’язав звільнити територію на вул. Науковій, 7 (біля нічного клубу ODEON) від влаштованого фундаменту та бетонного  майданчика.

У мерії кажуть, що йдеться про самобуд.

«Ще у травні 2020 року відділом самоврядного контролю там проводилося обстеження, було зафіксоване фактичне захоплення земельної ділянки, яка і згідно з кадастровими даними і за документами є міською. Тоді почались спроби облаштувати балку, робити фундамент. Все було зафіксовано, скеровано документи у правоохоронні органи. Я так розумію, що там вони безуспішно розглядаються. Але, на жаль, власники цього об’єкту не зупинились», – розповів заступник міського голови з питань розвитку Любомир Зубач.

За його словами, у суботу відбулась спроба продовження цих робіт.

«Приїхав бетонозмішувач, почали заливати фундамент. Видно, що роботи активізувались. Цієї ж суботи, зусиллями районної адміністрації, була спроба це все привести до попереднього стану, але представник власника фізично став перед трактором і заборонив. Саме тому нам потрібне прийняття відповідного рішення виконавчого комітету про звільнення цієї міської території, відновлення благоустрою, вивільнення від самовільно влаштованого фундаменту, аби зробити все із залученням правоохоронних органів», – додав Любомир Зубач.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.