• USD: 32.18
  • EUR: 33.92

Мерія звернеться до правоохоронців щодо автомийки на Лінкольна

Мерія звернеться до правоохоронців щодо автомийки на Лінкольна

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив скасування листа (висновку) на експлуатацію мийки автомобілів на вул. А. Лінкольна, 57 без проведення будівельних робіт.

Як пояснив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель проводив перевірку та виявив неодноразову фальсифікацію документів підприємцями задля отримання дозволів.

«Сьогоднішнє рішення стосується адреси Лінкольна, 57, де зараз існує мийка автомобілів. Наш відділ самоврядного контролю за використанням та охороною земель проводив перевірку, і виявив цікаві речі як по факту, так і документально. Отже, ця мийка функціонує відповідно до листа управління регулювання забудови, але були певні документи, підкладені для отримання цього висновку. Там є технічний паспорт, який по факту відповідає тому, що зараз є. Але ми підняли реєстраційну справу і побачили, що насправді у такому форматі жодного технічного паспорту немає, відповідно, у міську раду було подано підроблені документи і отриманий висновок, технічні умови для проведення водопостачання», - пояснив Любомир Зубач.

Він також зазначив, що ,крім того, з'ясувалось, що право власності на будівлю магазину 145 м2, так само було отримано незаконно, тому що колись там був МАФ, який займав земельну ділянку. Обслуговування МАФу, його договір оренди списали під будівництво магазину, подали в обласне ДАБІ та оформили у підсумку. Тут ми бачимо порушення та фальсифікацію на кожному кроці.

«Першим кроком пропонується скасувати технічні умови на водопостачання, аби припинити їхню діяльність, а потім подати матеріали у ДБР, яке проводить кримінальне розслідування по цілому ряду споруд тих самих підприємців», -  додав заступник мера.

«Мене дивує те, що люди займаються системною підробкою та фальсифікацією документів, але досі перебувають на волі. Я прошу підготувати листа за моїм підписом Міністру внутрішніх справ, генеральному прокурору, керівнику СБУ, що на території міста Львова діє злочинна група, вказати прізвища тих людей, які фальсифікують документи, роблячи це спільно із ДАБІ. Вони не покарані, їм не пред’являється звинувачення. Вони далі вчиняють протиправні дії», - заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: