дивись.info

Мінкульт набирає експертів для роботи над патріотичними серіалами

Мінкульт набирає експертів для роботи над патріотичними серіалами
Фото (ілюстративне)

Міністерство культури та інформаційної політики оголосило про пошук експертів на конкурс кіно- та телепроєктів патріотичного спрямування.

Також Мінкульт шукає членів конкурсної комісії, яка буде відбирати цих експертів. Про це йдеться на сайті міністерства.

Міністр Олександр Ткаченко раніше оголосив про виділення 100 млн грн на проведення «відбору проєктів на виробництво серіалів патріотичного спрямування» з-посеред 1 млрд на креативні індустрії. Втім, в оголошенні міністерства йдеться про конкурс як телепроєктів, так і кінопроєктів і керується воно старим положенням про проведення конкурсу у 2018 році.

Ті, хто бажає стати експертом на конкурсі кінопроєктів, має подати заявку з 24 липня по 6 серпня, і ті, хто хоче бути в конкурсній комісії, яка відбиратиме експертів, – з 22 по 31 липня. Перші й другі мають «бути визнаними фахівцями у сфері культури, мати бездоганну ділову репутацію та високий суспільний авторитет», не мати судимостей і конфлікту інтересів.

В 2018 році Міністерство культури вже проводило конкурс патріотичних кінопроєктів, на який виділили 500 млн грн і в результаті якого фінансування отримали 69 проєктів – фільмів та серіалів.

Нагадаємо, цьогоріч українське кіно і серіали фінансується також і Держкіно – на нього виділено 455 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.