дивись.info

З 1 серпня Україна по-новому ділитиме країни на «червону» і «зелену» зони

З 1 серпня Україна по-новому ділитиме країни на «червону» і «зелену» зони
Максим Степанов

З 1 серпня Україна змінить підхід до віднесення інших країн до червоної чи зеленої зони у зв’язку з епідемією COVID-19 і оновлюватиме списки раз на тиждень.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 29 липня.

«З 1 серпня в нас починають діяти нові правила… Щодо приїзду з закордону – з 1 серпня статистика буде оновлюватися раз на 7 днів (зараз оновлення відбувається раз на 3 дні – ред.), – каже Степанов.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

«Також ми змінюємо показники: якщо на сьогодні ми вимірюємо кількість активних хворих у тій чи іншій країні, то з 1 серпня це буде повністю так само, як це відбувається у країнах Європи. Буде два показники, при перевищенні яких країна буде віднесена до червоної зони.

Перший показник – приріст хворих за останні 14 днів, якщо він перевищує такий приріст на території України. Другий показник – відсоток (хворих) у країні за останні 14 днів у порівнянні з минулими 14 днями, якщо він буде більш як 30%.

Читайте також: У МОЗ змінили правила повернення до України з кількох держав

За такими двома показниками ми будемо це вимірювати – і раз на 7 днів складати перелік країні (червоної та зеленої зони – ред.), щоб більше прогнозовано і більш зрозумілим був для наших громадян перетин кордону.

Уся ця інформація є на сайті Міністерства охорони здоров’я. Отже, якщо ви плануєте подорож, подивіться цю інформацію», – розповів Степанов.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.