дивись.info

Депутати Львівської міськради підтримали чотири е-петиції

Депутати Львівської міськради підтримали чотири е-петиції

У середу, 29 липня, відбулося засідання постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради.

З-поміж інших питань порядку денного, які стосувалися питань містобудівної діяльності у Львові, були чотири електронні петиції. Їх депутати розглянули та підтримали. Коротко – про кожну з них.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

  • Петиція – «Влаштувати заїзди до житлового комплексу на вул. Героїв УПА, 73-в та демонтувати встановлені обмежувальні конструкції». Автор петиції Сергій Сагайдак зазначає, що житловий комплекс, розташований на території колишнього заводу «Кінескоп», складається з 9 будинків і налічує 450 квартир. Містобудівними умовами та обмеженнями забудови передбачено влаштувати 6 заїздів до житлового комплексу: чотири з боку вул. Антоновича і два – з боку вул. Героїв УПА. Зараз функціонує лише один з них – фактично протизаконний, оскільки, погоджений міською комісією з безпеки руху лівий поворот виїзду на перехресті вул. Героїв УПА – Кульпарківська досі не означений відповідними дорожніми знаками. Громада просить влаштувати заїзди до житлового комплексу на вул. Героїв УПА, 73-в та демонтувати встановлені обмежувальні конструкції.
  • Авторка е-петиції «Збереження зони громадського озеленення на вул. Малоголосківській» Світлана Юрчишин звернулася до депутатів з проханням виділити та відвести територію для надважливих потреб малоголосківської громади – для зеленої зони. Наступне прохання малоголосківської громади, висловлене у позиції – ввести мораторій на зміну зонінгу, видачу містобудівних умов і дозволів та будівництва багатоповерхівок на території до моменту приведення інфраструктури району до вимог ДБН з урахуванням потреб мешканців району.

Читайте також: У мерії Львова розповіли, коли розпочнеться ремонт Пекарської

  • В електронній петиції «Будівництво та розвиток соціальної інфраструктури мікрорайону «Автовокзал» (вул. Стрийська, №№ 99-а, 111-б, 111-в, 111-г, 115, 115-в; вул. К. Мікльоша, №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15)» авторка Катерина Горбатюк має намір привернути увагу до розвитку соціальної інфраструктури у їхньому мікрорайоні. Кількість новобудов у цьому мікрорайоні зростає, відповідно кількість мешканців продовжує збільшуватись з кожним днем, а державних шкіл та дошкільних закладів (дитячих садків), поліклініки та інших необхідних об’єктів немає.
  • У е-петиції «Заборона розробки, прийняття та впровадження детальних планів територій в місті Львові» її авторка Ольга Горбяк вимагає до часу розробки нової редакції генерального плану заборонити вносити так звані точкові зміни до Генерального плану – приймати ДПТ.

Відповідні проєкти ухвал  розглянуть депутати Львівської міської ради на черговому пленарному засіданні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.