дивись.info

У Львові встановлять котівнички для безпритульних тварин

У Львові встановлять котівнички для безпритульних тварин
Фото ілюстративне

За минулорічними підрахунками ЛКП «ЛЕВ» у Львові налічується близько шести тисяч безпритульних кота, які є невід’ємною частиною екосистеми міста, оскільки є природніми дератизаторами територій, на яких проживають.

Про них турбуються небайдужі мешканці міста та опікуни, які отримують кожних два місяці корм від компаній-благодійників та допомогу від ветеринарів Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев».  Таким чином вуличне життя пухнастих є ситим та безпечним.

Місцеві мешканці скаржаться на хвостатих та небайдужих, які їх годують, а ті бідкаються, що люди не дають їм змоги підгодовувати знедолених тварин.

Для вирішення такої проблеми команда ЛКП «Лев» розробила проєкт встановлення котівничок по місту — конструкцій, створених для зручного годування котів та забезпечення охайності місця годівлі.

Конструкція складається з двох частин – в нижньому піддоні встановлюються мисочки, які не розлітатимуться, а верхній дашок, захистить їжу від опадів, також він може слугувати місцем для відпочинку котика в теплу пору року. Також на конструкції буде розміщено табло з інформацією про належність котів до екосистеми міста та інформуванням мешканців, що чотирилапі є під захистом згідно Ухвали Львівської міської ради №3714 від 31.07. 2014 р.

Котівничка – це не лише інноваційне рішення, яке може стати окрасою вашого двору, а в першу чергу ознака гуманності та турботи про пухнастих.

У планах підприємства розміщення таких конструкцій по всьому місту, до кінця року буде встановлено 20 штук. На сьогодні на вулицях міста розміщено 9 котівничок – 6 у Франківському та 3 у Шевченківському районі міста.

Проєкт реалізовується виключно за благодійні кошти донаторів ЛКП «Лев». Щоб пришвидшити реалізацію проекту, кожен охочий може долучитись – перекинувши комфортну для себе суму коштів на благодійний рахунок підприємства. Для цього необхідно перейти на сайт lkplev.com, натиснути кнопку DONATE, обравши призначення платежу «Вклад у благоустрій Львова. Придбання 100 котівничок». 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.