дивись.info

Головний санітарний лікар Львівщини вимагає припинити служби у храмах

Головний санітарний лікар Львівщини вимагає припинити служби у храмах

Фахівець стверджує, що в області є випадки проведення богослужінь священниками, хворими на коронавірус.

Про це йдеться у документі, опублікованому газетою «Високий Замок».

Головний санітарний лікар Львівської області Роман Павлів 31 липня направив у ЛОДА подання, в якому надав інформацію щодо захворюваності на Covid-19 серед священників та парафіян. В опублікованому виданням «Високий замок» документі йдеться про те, що одним із джерел інфікування коронавірусом може бути перебування людей у церквах під час богослужінь. Напередодні про церкви, як головне джерело інфікування на заході України, особливо у селах, заявляв міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Зокрема, за даними лабораторного центру, випадки Covid-19 серед священників реєструються практично у всіх районах Львівщини. У Жовківському районі, наприклад, захворіло 5 священиків, після чого коронавісну інфекцію виявили у 35 контактних осіб. У Яворівському районі захворіло 6 священиків з різних населених пунктів і, як наслідок, згодом захворіли три контактні особи.

Головний державний санітарний лікар Львівської області Роман Павлів заяви, що за інформацією обласного лабораторного центру, недотримання санітарних норм у церквах є однією з причин зростання кількості захворілих на коронавірусну інфекцію.

Тому Павлів направив у Львівську ОДА подання, у якому рекомендує проводити богослужіння лише на відкритому повітрі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.