дивись.info

Хто має забезпечити школи засобами захисту – роз’яснення МОН

Хто має забезпечити школи засобами захисту – роз’яснення МОН

Органи місцевого самоврядування мають забезпечити школи масками та антисептиками відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря.
Про це НУШ повідомили в пресслужбі Міністерства освіти та науки.

«Засновники шкіл (найчастіше це місцева влада) мають забезпечити школи для початку навчального року: захисними масками, антисептиками для рук, дезінфекційними засобами для поверхонь», – йдеться у повідомленні.

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило тимчасові рекомендації головного державного санітарного лікаря стосовно організації навчального процесу в закладах освіти з 1 вересня.

Рекомендації стосуються організації освітнього процесу, харчування, транспорту, який перевозить дітей та педпрацівників до закладу, а також визначає відповідальних за виконання тимчасових рекомендацій. Серед іншого, передбачається вимірювання температури перед початком навчального процесу як працівникам закладів освіти, так і учням, студентам, перебування в приміщення під час навчання дозволяється без маски, в інших приміщеннях закладу освіти – в масках.

МОЗ також рекомендує передбачити у розкладі занять різний час початку і закінчення занять для різних класів та груп та за можливості забезпечити заняття з окремих предметів на відкритому повітрі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.