У мерії Львова прокоментували рішення про запровадження у місті «помаранчевої» зони карантину

DSC_8532
Андрій Москаленко фото: Олександр Мазуренко

Заступник міського голови Львова Андрій Москаленко прокоментував рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС щодо адаптації рішення державної комісії про запровадження у Львові «помаранчевої» зони карантину.

Також він розповів про навчання у школах міста з вересня. Про це інформує пресслужба Львівської міськради.

Так, робота більшості закладів та установ у місті не змінюється, за умов дотримання карантинних обмежень: використання масок, дезінфекторів, дотримання дистанції тощо. Також проведуть додаткову перевірку ринків, супермаркетів, торгово-розважальних центрів, закладів спорту та закладів громадського харчування на дотримання карантинних вимог.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

«Щойно завершилося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, де було адаптовано рішення державної комісії щодо «помаранчевої» зони. У форматі «помаранчевої» зони Львів функціонує вже близько останніх 5−6 місяців, саме тому спортивні заклади, фітнес-центри, хостели продовжують у Львові працювати.

Ми проаналізували вимоги, які були в державній постанові, і розуміємо, що якщо в спортивному залі, клубі на 200, 300, 400 кв м перебуває 2−3 людини, а ці заклади були сьогодні та вчора промоніторені, то зрозуміло, що небезпеки це не має. А для великої кількості людей — це робочі місця, це робота цілої індустрії. Саме тому такі заклади з дотриманням всіх необхідних карантинних вимог продовжують працювати. А все решта, що раніше у Львові не функціонувало, і далі не функціонує: планова госпіталізація, робота дитячих баз, які вже не будуть запускатися до вересня — тобто це кілька пунктів, які до сьогодні не функціонували.

Окрім того, рішенням комісії було заведено посилити обстеження закладів декількох напрямків — це ринки, торгові центри, спортивні заклади, а також заклади громадського харчування на дотримання маскового режиму, дезінфекції, дистанції, метражу. Такі перевірки будуть тривати до 8 серпня», — пояснив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова.

Також він зазначив, що позиція міста — проводити навчання в школах міста «очі в очі».

«Наші колеги з управління освіти опрацьовують можливість повноцінного навчання власне „очі в очі“ — це позиція, яку ми озвучували ще раніше. Ми готуємося до проведення навчання „очі в очі“ — якщо не буде якихось додаткових форс-мажорних ситуацій спалаху», — зауважив Андрій Москаленко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: