дивись.info

Понад 13% авто в Україні купують на умовах лізингу, – Асоціація

Понад 13% авто в Україні купують на умовах лізингу, – Асоціація
Фото ілюстративне, взяте з вільних джерел

Члени Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» зареєстрували 13,1% всіх легкових автомобілів та 11,4% всіх легкових комерційних автомобілів, що були придбані в Україні.

Про це повідомила пресслужба Асоціації, передає Мінфін.

Загалом лізингові компанії, що є членами Асоціації, за перше півріччя зареєстрували 6 449 транспортних засобів. Пік реєстрацій — 1 459 транспортних засобів — припав на лютий.

У березні-квітні 2020 року відбувся спад реєстрацій транспортних засобів лізинговими компаніями порівняно з попереднім місяцем. Так, у березні обсяги реєстрацій транспортних засобів членами Асоціації впали на 32%, а в квітні – на 52%.

Основною причиною спаду є пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 і карантинні обмеження, що були введені у зв’язку із нею.

Зокрема з травня 2020 року ринок почав відновлюватися. Цього місяця члени Асоціації зареєструватися на 86% більше транспортних засобів, ніж у попередньому місяці, а в червні – на 50% більше.

Таким чином, як зазначають в Асоціації, незважаючи на складні обставини пандемії COVID-19, лізинг транспортних засобів втримав свої позиції і навіть незначно зріс.

Читайте також: Продажі нових легкових автівок зросли, – Укравтопром

Там зазначають, що 83% всіх транспортних засобів, зареєстрованих членами Асоціації в першому півріччі 2020 року – це легкові автомобілі. Цей сегмент традиційно залишається найпопулярнішим для надання лізингових послуг.

Найпопулярнішими легковими авто, які реєстрували в лізинг у цей період, виявились автомобілі марки Renault. Їх частка склала 20% від усіх реєстрацій в сегменті легкових авто. До п’ятірки найпопулярніших марок також потрапили: Peugeot (8,5%), Toyota (8,3%), Skoda (5,9%), Ford (5,7%).

Також, близько 8% реєстрацій транспортних засобів припало на вантажні автомобілі, а ще 5% — на легкі комерційні транспортні засоби. Решта сегментів мали частку, меншу за 5%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.